میس پیگی برنده جایزه فمینیسم موزه بروکلین شد!

نویسنده:

۱۰:۲۰:۵۱

جایزه اول مرکز سَکلر موزه بروکلین همچنین انعکاس دهنده تغییر معنای فمینیسم از برابری جنسیتی به مفهوم مهم‌تر و عمیق‌تری چون اهمیت نقش زنان در جامعه و فرهنگ است.

الیزات سکلر، بنیان گذار مرکز الیزابت سکلر برای هنر فمینیست موزه بروکلین که این جایزه با اعتبار را سالانه اهدا می‌کند، در بیانیه خود گفت که "میس پیگی" به دلیل نقشی بزرگی که در آموختن ارزش‌هایی چون "روحیه و جرئت، عزم راسخ و محکم بودن" به زنان جوان سراسر دنیا ایفا می‌کند، برای دریافت این جایزه انتخاب شده است.

سال گذشته سایت "دِیلی بیست" در مقاله‌ای چالش بر انگیز، ایده‌آل‌های میس پیگی در مورد استایل، زیبایی، روابط، غذا، اعتماد به نفس و زیبایی شناسی را نشان دهنده نمونه کامل و نیرومندی از فمینیسم دانست. این مقاله در ادامه این شخصیت عروسکی که یک خوک است را با یکی از چهره‌های شاخص فیمینیسم، گلوریا استاینم مقایسه کرد. در مراسم اهدای جوایز این مرکز، جلسه پرسش و پاسخی بین میس پیگی و گلوریا استاینم نیز در نظر گرفته شده است. میس پیگی در بیانه‌ای کوتاه و در واکنش به این خبر به رسانه‌ها گفت: "من واقعا خوشحالم!"

این شخصیت عروسکی که به لیست دریافت کنندگان قبلی و مشاهیری چون جولی تیمور کارگردان تئاتر و قاضی اول سابق دادگاه عالی، سندرا دِی اوکانر می‌پیوندد، جایزه خود را در مراسمی که چهارم ژوئن برگزار می‌شود، دریافت خواهد کرد.

 

برگرفته از
میس پیگی
لینک کوتاه

دیدگاه