معرفی ®Burmester ، سیستم های فراگیر صوتی 3 بعدی مرسدس- بنز

نویسنده:

۰۳:۳۸:۵۹


این سیستم صوتی توسط خلاق ترین طراح سیستم های صوتی آلمان، دیتر برمستر طراحی و تولید شده است، سیستم صوتی فراگیر 3بعدی برمستر یک اثر هنری است که شامل 24 بلندگو با عملکرد سطح بالا و خروجی کلی 1540 وات می باشد، و تلفیق هوشمندانه فن آوری تقویت کننده بلندگوهای دیجیتال و آنالوگ، خروجی صدای بسیار با کیفیت و برجسته ای را ارائه می دهد.
صدای 3بعدی منحصر به فرد به وسیله 2 عدد بلندگوی یکپارچه که در سقف خودرو قرار گرفته اند و بلندگوی دیگری که در کنترل پنل بالای سر راننده تعبیه شده است ایجاد می شود. عملکرد بلندگوهای 3 بعدی برای خودروهای جدید کلاس S به طور ویژه ارتقاء یافته است تا تاثیرات فضایی و نافذی را به تجربه شنیداری سرنشینان خودرو اضافه نماید.

به منظور تنظیم کردن این سیستم صوتی فراگیر 3بعدی به صورت شخصی، راننده می تواند یکی از سه حالت متنوع تنظیمات را برای تطبیق با وضعیت مورد نظر خود انتخاب نماید. این سه مورد عبارتند از حالت خالص که برای لذت بردن کامل از موسیقی مناسب است، حالت گوش کردن ساده که برای شنیدن موسیقی با آرامش بیشتر و همچنین شنیدن صداهای پس زمینه توصیه می گردد و حالت زنده که یک تجربه چشمگیر شنیداری را ارائه می دهد. همچنین با استفاده از تنظیمات ویژه می توان کیفیت شنیداری را برای هر چهار سرنشین خودرو به حداکثر رساند.

و در آخر به عنوان یک ویژگی برجسته دیگر در طراحی، بلندگوهای با فرکانس بالا که در قسمت آینه های مثلثی درهای جلویی خودرو قرار گرفته اند به منظور دستیابی به تاثیرگذاری کامل صدا، از قابلیت چرخش 360 درجه و حرکت به سمت سرنشینان خودرو برخوردار هستند.
برگرفته از
معرفی ®Burmester
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “معرفی ®Burmester ، سیستم های فراگیر صوتی 3 بعدی مرسدس- بنز”