نوزاد سلطنتی جدید: کیت میدلتون نوزاد دختر خود را به دنیا آورد

نویسنده:

۰۸:۳۶:۰۶

بنابر این اعلامیه، شاهزاده خانم کوچک که هنوز نامی ندارد، ساعت 8:34 صبح روز دوم مه به وقت بریتانیا به دنیا آمده است. پرنس ویلیام، دوک کمبریج در هنگام تولد این نوزاد 3.7 کیلوگرمی حضور داشته و فرزند دیگر خود، پرنس جرج 21 ماهه را نیز برای دیدن خواهر جدیدش به بیمارستان سنت مری در غرب لندن آورده بوده است.

او به جمعیت طرفداران گفت که او و همسرش بسیار خوشحال هستند و بنابر اعلامیه قصر کنسینگتون کاترین و فرزند جدیدش هر دو وضعیت خوبی دارند.

کاترین در ساعت 6 صبح به بخش زایمان بیمارستان سنت مری منتقل شد و چند ساعت بعد فرزند خود را به دنیا آورد. قصر کنسینگتون اولین اعلامیه تولد این عضو جدید خانواده سلطنتی بریتانیا را ابتدا در توییتر اعلام کرد و سپس برنابر رسم و رسوم، اعلامیه رسمی تولد نوزاد بیرون قصر باکینگهام نصب شد.

در این اعلامیه خوانده می‌شود: "نوزاد 3.7 کیلوگرم وزن دارد. دوک کمبریج هنگام تولد حضور داشته است. ملکه، دوک ادینبرو، پرنس ولز، دوسش کورنوال، پرنس هری و دیگر اعضای هر دو خانواده از این واقعه مطلع شده‌اند و همگی از این خبر خوشحالند. وضعیت علیا حضرت و نوزادش بسیار خوب است."

کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام در ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ با یکدیگر ازدواج کردند و اولین فرزند آن‌ها، پرنس جرج در در ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۳ به دنیا آمد.
 

برگرفته از
نوزاد سلطنتی
لینک کوتاه

دیدگاه