دیوید بکام هم به اینستاگرام پیوست!

نویسنده:

۰۸:۳۶:۲۰

اولین عکس او که سیاه و سفید است، در این شبکه اجتماعی  تنها در 4 ساعت 800,000 فالوور را جذب خود کرد. بکام در توضیح این عکس نوشته است: "سلام و صبح بخیر. این که بالاخره در اینستاگرام باشم فوق العاده است، این کار خیلی طول کشید و من نمی‌توانم برای اشتراک گذاشتن لحظه‌های خاصم با شما بیشتر از این صبر کنم. از همه شما برای تبریک‌های تولدتان ممنونم. فکر می‌کنم روز خوبی را همراه با خانواده و دوستان داشته باشیم."

بکام بیش از 50 میلیون لایک در پیج رسمی فیس بوک خود دارد اما تا به حال در هیچ شبکه اجتماعی دیگری فعالیت نداشته است. او با راه اندازی اکانت جدیدش از همه طرفدارانش برای "حمایت باورنکردنی" آن‌ها طی دهه‌ها تشکر کرده و گف که این حمایت برای او به معنای همه چیز است.

بکام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلستان و همسرش ویکتوریا امروز در مراکش فرود آمدند تا همراه خانواده و دوستان تولد او را جشن بگیرند. ویکتوریا نیز شب جمعه عکسی در توییتر منتشر کرده و آن را با هشتگی مخصوص تولد بکام #DB40 تگ کرد.

بکام که در سال 2003 به مقام شوالیه مفتخر شد، با بازی در تیم منچستر یونایتد به شهرت رسید و سپس در تیم‌های رئال مادرید، ال.ای گلکسی، آ.ث. میلان و پاری سن ژرمن هم بازی کرد. بکام برای مدل‌های مو و اظهارات خود در زمینه مد و فشن هم مشهور است و در زمینه مدلینگ و طراحی مد هم فعالیت دارد؛ او هم اکنون با برند اچ. اند ام. قرارد داد بسته است.
 بکام به همکراه همسرش ویکتوریا 4 فرزند، سه پسر به نام‌های بروکلین، رومئو و کروز و دختری به نام هارپر دارند.

 

برگرفته از
دیوید بکام
لینک کوتاه

دیدگاه