تولید انبوه اتومبیل کانسپت GLC Coupe

نویسنده:

۰۷:۲۶:۳۹

کراس‌اور GLC Coupe به همراه C-Class و GLE Coupe در شهر تاسکالوسا در ایالت آلاباما ساخته خواهد شد.
اتومبیل GLC Coupe که قصد دارد با BMW X4 به رقابت بپردازد، در مقایسه با GLC-Class، به عنوان یک اتومبیل اسپرت‌تر که تمرکز بیشتری روی سبک دارد، تبلیغ خواهد شد. اتومبیل GLC-Class در حال حاضر به منظور جایگزینی اتومبیل GLK تولید می‌شود.

GLC Coupe به عنوان یک اتومبیل کانسپت نزدیک به نسخه تولیدی شناخته می‌شود. در نتیجه طراحی کلی آن، تغییر کمی خواهد داشت. پیش‌بینی می‌شود پس از عرضه این اتومبیل، چراغ‌های جلوی واقعی‌تر، آینه‌های بزرگ‌تر، سپر جلوی تهاجمی‌تر و دستگیره‌های در عادی داشته باشد. بخش عقب اتومبیل دقیقاً همانند اتومبیل کانسپت خواهد بود و تغییرات کوچکی روی آن اعمال می‌شود؛ اما نوک‌های اگزوزهای عمودی در بخش عقب احتمالاً در نسخه تولیدی وجود نخواهند داشت.

اتومبیل GLC Coupe از نظر مکانیکی با همان موتور‌هایی که در C-Class و GLC وجود دارد، ارائه می‌شود. مدل عادی این اتومبیل که احتمالاً GLC 300 نام خواهد داشت، از یک موتور ۴ سیلندر ۲٫۰ لیتری بهره می‌برد که ۲۴۱ اسب بخار، توان و ۲۲۹ پوند بر فوت گشتاور دارد. گران‌ترین مدل، GLC 400 نام دارد و از یک موتور V6 ۳٫۰ لیتری توربو دوقلو بهره خواهد برد که ۳۲۹ اسب بخار، توان و ۳۵۴ پوند بر فوت گشتاور دارد.

هر دو مدل موتور با جعبه‌دنده اتوماتیک و سیستم دیفرانسیل تمام چرخ 4Matic شرکت مرسدس ارائه خواهند شد. مدتی پس از ارائه این مدل‌ها، یک مدل AMG نیز ارائه می‌شود که از یک موتور V8 ۴٫۰ لیتری به همراه یک جفت توربوشارژر برخوردار است.

شرکت مرسدس اعلام نکرده که چه زمانی مدل تولیدی GLC Coupe‌ را معرفی خواهد کرد. با این حال، از آنجا که GLC عادی قرار است در پاییز آینده در فرانکفورت معرفی شود، پیش‌بینی می‌شود GLC Coupe ژانویه آینده در نمایشگاه Detroit Motor Show سال ۲۰۱۶ رونمایی شود.
 
برگرفته از
GLC Coupe
لینک کوتاه

دیدگاه