عکس‌های جدید از فیلم «جوخه خودکشی»

نویسنده:

۰۹:۵۸:۲۲

فیلم "جوخه خودکشی" که در 5 آگوست سال 2016 اکران خواهد شد، داستان "جوخه خودکشی"، گروهی از شخصیت‌های منفی دنیای کتاب‌های مصور دی.سی را بیان می‌کند که به دستور دولت آمریکا، به اجرای مأمورییت‌های خطرناک و غیر ممکن می‌پردازند تا از دوران محکومیت خود کم کنند.

در این گروه نام شخصیت‌های تخیلی معروفی چون ددشات، هارلی کویین و جوکر دیده می‌شوند و عکس‌های جدید منتشر شده در هفته‌های اخیر، طرفداران ددنیای کمیک را هیجان زده کرده است.
عکسی از جارد لیتو در نقش جوکر که چندی پیش منتشر شد، برای تصویر جدید و جسورانه‌ای که از این شخصیت مجنون ارائه می‌دهد، مورد توجه زیادی قرار گرفت؛ آخرین باری که شخصیت جوکر بر روی پرده نقره ظاهر شد، هیث لجر فقید بود که در سال 2008 و در فیلم شوالیه سیاه این نقش را بازی کرد.

ویل اسمیت در این فیلم نقش ددشات، قاتلی که با گلوله قربانیان خود را از پا درمی‌آورد بازی می‌کند و دیوید آیر باز هم برای به هیجان آوردن طرفدارانش، عکسی جدید از او را در لباس ددشات منتر کرده است.

در فیلم جوخه خودکشی ستارگان دیگری چون کارا دولین در نقش اِنچَنترس، مارگوت رابی در نقش هارلی کویین و بسیاری دیگر بازی می‌کنند. این جمع بازیگران بسیار جالب به نظر می‌رسد و با این که ممکن است بسیاری از کسانی که طرفدار داستان‌های مصور نیستند، این شخصیت‌ها را نشناسند، اما جو و هیجان خاصی از هم اکنون برای این فیلم به وجود آمده است.

فیلم جوخه خودکشی جدیدترین فیلم در لیست فیلم‌های ابرقهرمانیست که اخیرا اکران شده‌اند و حتی فیلم‌های بیشتری هم در راهند. شرکت وارنر تا سال 2020، ساخت 10 فیلم دیگر بر اساس شخصیت‌های دی.سی. کامیکس را در لیست کار خود قرار داده است.

 

برگرفته از
جوخه خودکشی
لینک کوتاه