[اعلامیه ایسوس] نمایشگر MX27AQ ایسوس نمادی از ظرافت در طراحی

نویسنده:

۱۰:۰۸:۴۱

ایسوس به تازگی نمایشگر جدیدی از سری Designo را با نام MX27AQ معرفی کرده است که در رده نمایشگرهای WQHD قرار میگیرد و به همراه فناوریهای ICEpower شرکت B&O ارائه شده است تا کیفیت صوتی قابل توجهی را در اختیار کاربران قرار دهد.
MX27AQ  یک نمایشگر 27 اینچی با رزولوشن 2560×1440 است که در مقایسه با نمایشگرهای Full HD با همین ابعاد تجربه صوتی و تصویری بهتری را برای کاربران به همراه دارد. این نمایشگر ایسوس که نسل جدید از سری Designo به شمار میرود، جایزه طراحی iF را به دلیل ظرافت های طراحی از جمله پنل بدون قاب، بدنه فوق باریک و پایه نگه دارنده زیبا  با الهام از ساعت آفتابی از آن خود کرده است. ایسوس این نمایشگر را به فناوریهای انحصاری SonicMaster، ICEpower، AudioWizard مجهز کرده تا کیفیت صوتی نمایشگر را نیز به میزان قابل توجهی افزایش دهد. یکی دیگر از فناوریهای انحصاری ایسوس در این نمایشگر Eye Care به همراه فناوری Flicker Free و Low Blue Light است. این فناوریها به کمک کاربرانی می آیدکه ساعات طولانی به نمایشگر خود خیره میشوند و آسیبهای جدی به بینایی آن ها وارد میشود.
 

تماشای تصاویر حقیقی
MX27AQ یک نمایشگر 27 اینچی WQHD است که در مقایسه با سایر نمایشگرهای 27 اینچی Full HD شفافیت و جزئیات تصاویر در آن تا 25% و فضای نمایش آن تا 77% بیشتر است. پنل به کار رفته در این نمایشگر جدید ایسوس از نوع
 AHIPS با نرخ کنتراست 100,000,000:1 است و با پشتیبانی کامل از رنگهای sRGB  تصاویر کاملا طبیعی را ایجاد میکند. به دلیل استفاده از پنل AHIPS زاویه دید این نمایشگر 178 درجه بوده و جابجایی رنگ در زوایای گسترده نیز به میزان قابل توجهی از بین رفته است.
 

جایزه طراحی iF سال 2015
نمایشگر Designo MX27AQ به تازگی جایزه طراحی iF سال 2015  را به دلیل دقت در جزئیات طراحی از جمله بدنه فوق باریک با ضخامت 1.25 سانتی متر در باریک ترین نقطه از آن خود کرده است. ضخامت قاب این نمایشگر تنها 0.1 سانتی متر است که تصویری بدون فریم را ارائه میدهد و به جذابیت آن می افزاید. به علاوه پایه نگه دارنده نمایشگر MX27AQ با الهام از ساعت آفتابی طراحی شده است و زیبایی آن را دوچندان میکند.

فناوریهای صوتی پیشرفته
نمایشگر Designo MX27AQ ایسوس تجربه صوتی بینظیری را با ترکیب فناوریهای سخت افزاری و نرم افزاری ویژه فراهم میکند. این نمایشگر از فناوری SonicMaster ایسوس برخوردار است که در کنار فناوری ICEpower شرکت Bang & Olufsen کیفیت صوتی نمایشگر را به طور محسوسی متحول کرده است. فناوری SonicMaster تمامی جزئیات آکوستیک اصوات را بازسازی میکند تا صدایی شفاف و با فرکانس بالاتر را ارائه دهد. ایسوس با استفاده از چیپ MobileSound 3 شرکت Bang & Olufsen و پیاده سازی فناوری SonicMaster  توسط دو اسپیکر داخلی 3 واتی کیفیت صوتی یک سینمای خانگی را فراهم میسازد.
MX27AQ از قابلیت AudioWizard ایسوس نیز برخوردار است تا کاربر بتواند از میان چهار حالت پیش فرض Music، Movie، Gaming و User تنظیمات مورد نظر خود را از طریق منوی جدید OSD (onscreen Display) انتخاب کند.

 

برگرفته از
نمایشگر MX27AQ
لینک کوتاه