انتشار آلبومی جدید از «کرت کوبین» خواننده فقید گروه نیروانا

نویسنده:

۱۰:۲۴:۴۰

بریت مورگن کارگردان مستند "کرت کوبین" می‌گوید که این آلبوم از تعدادی آهنگ که تا به حال شنیده نشده، و باعث می‌شود تا شنونده حس کند "که روز تابستانی گرمی را با کرت کوبین در اولمپیای وانشگتن می‌گذراند"، تشکیل شده است.

مورگن برای ساخت مستندش در مورد زندگی کرت کوبین اجازه یافت به اتاق انبار کوبین، جایی که جعبه‌ها ویدیو و آهنگ انبار شده بودند، دست پیدا کند. او با گشتن در میان این وسایل و ویدیوها، 200 ساعت موسیقی تا به حال شنیده نشده را پیدا کرد و این آلبوم از میان این آهنگ‌ها ساخته شده است.

مورگن در مصاحبه‌ای می‌گوید: "این آلبوم حسابی مردم را سورپرایز خواهد کرد. فقط برای این که همه چیز را روشن کنم، این یک آلبوم از گروه نیروانا نیست؛ فقط کرت کوبین است و در شما در آن‌ آهنگ‌ها و جملاتی را می‌شنوید که هرگز انتظار آن را نداشته‌اید."

در میان ویدیوهایی که مورگن به آن‌ها دسترسی پیدا کرده، جلسات تمرینی از کرت کوبین به همراه همسرش کورتنی لاو، نیروانا و دیگر دوستانش هم دیده می‌شود و حتی چندین کاور از آهنگ‌های بیتلز هم وجود دارند. مورگن می‌گوید که حتی کورتنی لاو هم از وجود برخی از این آهنگ‌ها-از جمه کاور آهنگ‌های بیلتز-خبر نداشته است.

به گفته مورگن 107 نوار موسیقی در میان وسایل انبار شده وجود دارند که او در حدود 12 دقیقه آهنگ بی کلام را از میان این آهنگ‌ها در فیلم مستندش گنجانده است. فیلم مستند "Kurt Cobain: Montage of Heck" اولین فیلم رسمی مستندی است که به درون زندگی کرت کوبین، خواننده اصلی گروه راک نیروانا که از مشکلات روحی رنج می‌برد، نگاهی می‌اندازد؛ دختر او فرانسیس بین تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده داشته است.
این فیلم مستند برای اولین بار در چهارم ماه مه از شبکه اچ.بی.او در آمریکا پخش خواهد شد.
 

برگرفته از
کرت کوبین
لینک کوتاه