Tony Hawk’s Pro Skater 5 تایید و رونمایی شد

نویسنده:

۰۸:۵۴:۰۶

این نسخه توسط استودیو Robomodo ساخته می‌شود، استودیویی که تا به الان ساخت نسخه‌هایی چون Tony Hawk: Ride و Tony Hawk: Shred از سری ورزشی Tony Hawk را در کارنامه خویش دارد. Tony Hawk’s Pro Skater 5 امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس وان و به دنبال آن برای پلی‌استیشن 3 و اکس‌باکس 360 عرضه خواهد شد.

اطلاعات زیادی از بازی مشخص نگردیده است، اما می‌دانیم که بازی دارای بخش‌های تک نفره، Co-op و مد‌های رقابتی با قابلیت بازی به صورت آنلاین می‌باشد. شما همچنین می‌توانید کاراکتر و اسکیت‌باز خودتان را ارتقا داده و از آن در مد‌های آفلاین و یا آنلاین استفاده کنید.

قابلیت‌های جدیدی به بازی چون Power-Ups(امتیازهای ویژه‌ای که به بازیکن برتری خاصی می‌بخشد) و امکان پرتاب گلوله و پرتابه به این نسخه افزوده شده است. هنوز معلوم نیست، این پرتابه‌ها چی می‌توانند باشند، اما به نظر می‌رسد که گیمر‌ها می‌توانند گلوله‌های رنگی پرتاب کنند.

از اسکیت‌بازهای حرفه‌ای که در این نسخه از بازی حضور دارند، می‌توان به شخصیت‌هایی چون Nyjah Huston، Aaron Homoki، Ishod Wair، Riley Hawk، Lizzie Armanto، Chris Cole، David Gonzalez، Leticia Bufoni و Andrew Reynolds اشاره کرد.
در ادامه تصاویری از Tony Hawk’s Pro Skater 5 را که منتشر شده‌اند، می‌توانید مشاهده کنید.

 

 
برگرفته از
Tony Hawk’s Pro Skater 5
لینک کوتاه