[اعلامیه ایرانسل] روشهای متنوع استعلام اعتبار و اعلام پایان بسته‌های افزایشی اینترنت ایرانسل تشریح شد

نویسنده:

۰۹:۰۱:۰۷

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، درحال حاضر پایان اعتبار حجمی و یا زمانی بستههای اینترنت همراه از طریق پیامک به مشترکین سیمکارتهای دائمی و اعتباری اطلاع رسانی میشود.

براین اساس، رو به اتمام بودن حجم بستههای اینترنت همراه ایرانسل برای کاربران خدمات اینترنت همراه نسل دو، سه و چهار، از طریق پیامک طی دو نوبت به مشترک اطلاع رسانی میشود. همچنین آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکین سیمکارتهای دائمی بر اساس "تعرفه مصرف آزاد" هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکین میرسد.
ضمن آنکه میزان باقی مانده اعتبار حجمی و زمانی بستههای اینترنت همراه ایرانسل، از طریق نرم افزار کاربردی "ایرانسل من" به صورت در لحظه برای مشترکین سیمکارتهای دائمی و اعتباری قابل مشاهده است.
کنترل مصرف و شارژ حساب، تغییر طرح تعرفه، شارژ حساب، دریافت و پرداخت صورت حساب، فعالسازی بستههای افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها از جمله کاربردهای این اپلیکیشن که برای کاربران گوشیهای مبتنی بر پلتفرم آندروید، iOS و جاوا عرضه شده، میباشد.
اطلاع از میزان اعتبار زمانی و حجمی بستههای اینترنت همراه ایرانسل از طریق شماره گیری کددستوری #4*1*555* نیز در هر لحظه برای مشترکین سیمکارتهای دائمی و اعتباری ایرانسل مقدور میباشد. همچنین مشاهده باقی مانده اعتبار حجمی تمامی بستههای افزایشی و ترکیبی اینترنت با شماره گیری کددستوری #10*141* برای مشترکین سیمکارتهای اعتباری ممکن میباشد.
اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و تنظیمات لازم برای استفاده از بستر اینترنت همراه مبتنی بر نسل 2، 3 و 4، تعرفهها و بستههای افزایشی اینترنت همراه، بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی، مناطق تحت پوشش و مودمهای ایرانسل از طریق نشانی اینترنتی irancell.ir/internet قابل مشاهده است.
در حال حاضر شبکه 3G ایرانسل در بیش از 270 شهر و شبکه 4G/LTE ایرانسل در بیش از 60 شهر کشور راهاندازی شده است
 

برگرفته از
ایرانسل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “[اعلامیه ایرانسل] روشهای متنوع استعلام اعتبار و اعلام پایان بسته‌های افزایشی اینترنت ایرانسل تشریح شد”