ویل پورتر، نقش دلقک شیطانی فیلم «شیء» را ایفا می‌کند

نویسنده:

۰۵:۴۵:۰۸

پولتر که تنها 22 سال دارد، هم اکنون مشغول بازی در فیلم "The Revenant" به کارگردانی آلهاندرو گونزالس اینیاریتو است که در آن نقش یکی از دزدانی را بازی می‌کند که جسد شخصیت لئوناردو دی کاپریو را بعد از اینکه توسط خرسی کشته می‌شود، رها می‌کنند. منابع آگاه به مجله هنری ورایتی گفته‌اند که پولتر، برای بازی در نقش یک شخصیت منفی اصلی بسیار آماده است.

رمان ترسناک "شیء" استیون کینگ در سال 1991 به مجموعه تلویزیونی تبدیل شد که در آن جان ریتر و تیم کری بازی می‌کردند. ساخت فیلمی از این کتاب که در سال 1986 منتشر شد، به دلیل حجیم بودن و داشتن بیش از 900 صفحه، هرگز در دستور کار هیچ شرکت فیلم سازی قرار نگرفت.

کری فوکوناگا کارگردان مجموعه "True Detective" کارگردانی این فیلم را که در دو قسمت ساخته می‌شود، بر عهده گرفته است. در فیلم اول شخصیت‌های اصلی همگی کودک هستند و در فیلم دوم، بر زندگی آن‌ها به عنوان بزرگسالان تمرکز می‌شود.

رمان ترسناک استفان کینگ، داستان 7 کودک بدشانس را روایت می‌کند که نام خود را "گروه بازندگان" گذاشته‌اند و همیشه توسط هیولایی وحشتناک و تغییر شکل دهنده که معمولا به شکل یک دلقک ظاهر می‌شود، تهدید و ترسانده می‌شوند. این هیولا که به نام پنی وایز، دلقک رقصان شناخته می‌شود، معمولا به شکل دلقک‌های مشهوری چون رونالد مک دونالد، بوزو و کلارابل در می‌آید.

ویل پولتر کار خود را با بازی در فیلم‌های کم خرج بریتانیایی شروع کرد و سپس در فیلم‌های عظیم هالیوودی چون " We’re the Millers" و " The Maze Runner" ظاهر شد. او در سال 2014، جایز بفتای "ستاره رو به رشد" را دریافت کرد.

 

برگرفته از
ویل پورتر
لینک کوتاه