لوکاس فیلم ساخت «ایندیانا جونز» جدید را تأیید کرد

نویسنده:

۰۹:۰۴:۴۵

به گفته کتلین کندی، مدیر لوکاس فیلم، فیلم جدیدی از مجموعه محبوب ایندینا جونز ساخته خواهد شد. او به ونیتی فیر گفت: "من هنوز از این که ساخت این فیلم چه زمانی شروع می‌شود، مطمئن نیستم. ما هنوز کار بر روی فیلمنامه را شروع نکرده‌ایم، اما در حال صحبت هستیم."

اینکه هریسون فورد بار دیگر بازی در این نقش را بر عهده خواهد گرفت یا نه هنوز مشخص نیست، اما این بازیگر 72 ساله قبلا در مصاحبه‌هایش گفته بود این موضوع و بازگشت او به بازی در نقش ایندیانا جونز کاملا منطقی است. اما به نظر می‌رسد که دیسنی(مالک کمپانی لوکاس فیلم) به دنبال بازیگر نقش اصلی مرد جوان‌تری باشد.
شایعه شده که بازیگرانی چون بردلی کوپر و کریس پرت(محافظان کهکشان) در این نقش بازی خواهند کرد، اما چون تاکنون پای فیلم‌نامه‌ای در میان نبوده، احتمالا تا سال آینده خبری از انتخاب بازیگران نخواهد بود.

از سال 1981 تا به حال، 4 فیلم از مجموعه ایندیانا جونز ساخته شده است. هریسون فورد در آخرین  آن‌ها، "ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستالی" که در سال 2008 اکران شد هم بازی می‌کند اما این فیلم به اقبال سه فیلم دیگر "مهاجمان صندوق گمشده"(1981)، "معبد مرگ"(1984) و "آخرین جنگ صلیبی"(1989) دست نیافت و در گیشه‌ها با شکست مواجه شد.

دیسنی کمپانی لوکاس فیلم را که تمامی حقوق فیلم‌های ایندیانا جونز(ساخته استیون اسپیلبرگ) را داراست در اکتبر سال 2012 به مبلغ 4 میلیارد دلار خرید. کترین کندی در حال حاضر تهیه کنندگی اپیزود هفتم جنگ ستارگان "نیرو برمی‌خیزد" به کارگردانی جی.جی. آبرامز را بر عهده گرفته است؛ این فیلم 16 دسامبر در سینماها اکران خواهد شد.

 

برگرفته از
ایندیانا جونز
لینک کوتاه

دیدگاه