مارتین فریمن در «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» بازی می‌کند

نویسنده:

۱۱:۵۱:۳۷

مجموعه بازیگران فیلم "کاپیتان آمریکا 3: جنگ داخلی" همچنان در حال گسترش است و شرکت مارول، اعلام کرد که مارتین فریمن هم در این فیلم که سال 2016 به روی پرده سینماها می‌آید، بازی می‌کند.

این که مارتین فریمن، ستاره فیلم‌های شرلوک و هابیت، بازی در نقش چه شخصیتی را بر عهده گرفته هنوز مشخص نیست. او در این فیلم که ادامه فیلم قبلی این مجموعه، "کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان" است، در کنار کریس اونز، رابرت داونی جونیور و اسکارلت جوهانسون بازی خواهد کرد. "جنگ داخلی" که فیلم برداری آن آغاز شده، همانند فیلم قبلی توسط جو و آنتونی روسو کارگردانی می‌شود و این دو بعد از اتمام این فیلم، کارگردانی قسمت اول فیلم سوم مجموعه "اونجرز" که "اونجرز: جنگ بی نهایت" نام دارد را آغاز خواهند کرد.

کوین فیگ، مدیر استودیو مارول در بیانیه‌ای اعلام کرد که استعداد مارتین فریمن در تغییر از حالت درام به کمدی آن‌ها را کاملا تحت تأثیر قرار داده است و اضافه کرد که این استودیو، از این موضوع که فریمن قبول کرده به دنیای سینمایی مارول محلق شود بسیار خوشحال و مفتخر است.

بندیکت کامبربچ، ستاره و هم بازی مارتین فریمن در مجموعه تلویزیونی شرلوک هم چندی پیش به دنیای مارول پیوست و بازی در نقش "دکتر استرنج" را بر عهده گرفته است. این فیلم هم در سال 2016 اکران خواهد شد.

 
 

برگرفته از
مارتین فریمن
لینک کوتاه

دیدگاه