Aston Martin به دنبال مشتری‌های ثروتمند خانم

نویسنده:

۱۱:۵۵:۳۲

اولین کراس‌اور شرکت Aston Martin که DBX نام دارد، با هدف جذب مشتری‌های ثروتمند خانم ارائه خواهد شد.
این کراس‌اور که احتمالاً در سال ۲۰۱۹ ارائه خواهد شد، در ماه مارس در نمایشگاه ژنو و به صورت یک اتومبیل کانسپت به نمایش گذاشته شد. این اتومبیل کانسپت در آینده به مرحله تولید می‌رسد و در آمریکا ساخته خواهد شد. طبق گفته مدیر شرکت Aston Martin، Andy Palmer، این کراس‌اور ۵ در از طریق جذب مشتری‌های ثروتمند خانم که به دنبال یک اتومبیل خاص و برتر هستند که دارای انعطاف‌پذیری و فضای کافی برای کودکان باشد، بازار شرکت Aston Martin را گسترش خواهد داد.
اتومبیل DBX که به عنوان یک کراس‌اور لوکس GT ساخته می‌شود، به افزایش سرمایه‌ای معادل ۳۰۶ میلیون دلار نیاز دارد. این اتومبیل یکی از چندین مدل جدیدی است که شرکت بریتانیایی Aston Martin قصد دارد تا پایان دهه جاری، جایگزین مدل‌های فعلی نماید. اولین اتومبیل از سری مدل‌های جدید، جانشین DB9 خواهد بود و اخیراً در حین تست با یک موتور توربوشارژ به تصویر کشیده شده است. طبق اخبار، احتمالاً نام این اتومبیل، DB11 است.

علاوه بر این، شرکت Aston Martin قبلاً به ورود یک اتومبیل جدید به خط تولید این شرکت اشاره کرده است. این اتومبیل الکتریکی و مبتنی بر Rapide، توانی معادل ۱۰۰۰ اسب بخار خواهد داشت.

 

برگرفته از
Aston Martin
لینک کوتاه

دیدگاه