هیو جکمن: «بازی در نقش ولورین را کنار می‌گذارم»

نویسنده:

۰۴:۲۷:۳۴

هیو جکمن بازیگر استرالیایی، بازی در نقش ماندگار ولورین را بعد از بازی در سومین فیلم ولورین کنار خواهد گذاشت؛ او برای اولین بار نزدیک به دو دهه پیش در این نقش ظاهر شد.

او این موضوع را به صورت رسمی در برنامه تلویزیونی دکتر آز بیان کرد و گفت: "این فیلم جدید آخرین فیلمی است که من نقش ولورین را در آن بازی می‌کنم." او اضافه کرد: "فکر می‌کنم این وقت مناسبی برای این کار به نظر می‌آید و بگذارید صادق باشیم، 17 سال شده که من در این نقش بازی می‌کنم! من هیچ وقت فکر نمی‌کردم که این همه سال ولورین بمانم و از همه طرفدارانم برای این که فرصت بازی در نقش او را به من دادند ممنونم. من تقریبا می‌دانم که در فیلم جدید چه خواهیم کرد و فکر می‌کنم این بهترین راهی است که می‌توانم از این نقش خداحافظی کنم."

این بازیگر 46 ساله چندی پیش با انتشار پستی در اینستاگرام، اشاره کوچکی به خداحافظی با نقش ولورین کرده و در آن نوشته بود: "ولورین…آخرین بار.اچ.جی."

هیو جکمن تا به حال 7 بار در نقش ولورین، این ابرقهرمان همیشه عصبانی با چنگال‌های آدامانتیومی‌اش بازی کرده است؛ اولین فیلمی که او در آن در نقش ولورین ظاهر شد، فیلم "اکس-من" در سال 2000 بود. فیلم بعدی این مجموعه که در حال ساخت است، "اکس-من: اپوکالپیس" نام دارد و این که ما شخصیت ولورین و هیو جکمن را در این فیلم هم می‌بینیم یا نه، هنوز مشخص نیست.
تاریخ اکران فیلم سوم ولورین که هنوز عنوان خاصی ندارد، برای سال 2017 برنامه ریزی شده است.

 

برگرفته از
هیو جکمن
لینک کوتاه