سونی در مراسم گیمزکام امسال حضور نخواهد داشت

نویسنده:

۰۲:۰۲:۴۹

سازنده کنسول پلی‌استیشن 4، کمپانی سونی، در اعلامیه‌ای به سایت خبری GameSpot گفت که در گیمزکام حضور نداشته و به جای آن کنفرانسی در Paris Games Week در ماه اکتبر خواهد داشت، مدت زمانی که به این کمپانی اجازه می‌دهد خبر‌های بزرگ خود را دیرتر و در زمان مناسب بر ملا کند.

سونی در صحبت‌هایش گفت:"ما مفتخریم اعلام کنیم که در مراسم Paris Games Week که در 5 آبان برگزار می‌شود، کنفرانس خبری برگزار خواهد کرد. با توجه به تغییراتی که امسال رخ داده و مراسم E3 یک هفته دیرتر و مراسم گیمزکام زودتر از زمان همیشگی برگزار می‌شود، ما احساس می‌کنیم که هم پلی‌استیشن و هم صنعت جهانی سود بیشتری از خبر‌های مهم و کلیدی در زمانی دیگر و در مهم‌ترین زمان صنعت گیمینگ می‌برد."

مراسم گیمزکام(gamescom) برای اولین بار در سال 2009 برگزار شد و از آن زمان به بعد سونی هر سال در این مراسم حضور داشته است. امسال اولین باری است که این کمپانی حضوری بزرگ و اساسی در Paris Games Week دارد.
انتظار می‌رود مایکروسافت و نینتندو نیز در مراسم Paris Games Week حضور یابند.

سونی در ادامه اعلامیه خود افزود:"ما بابت برنامه‌هایمان هیجان زده‌ایم و به دنبال آن هستیم که از چندین بازی هیجان‌انگیز رونمایی کنیم. اطلاعات بیشتری با گذشت زمان منتشر خواهیم کرد."
سونی در مراسم گیمزکام سال گذشته اولین تریلر از بازی Bloodborne را منتشر و هچنین عناوین Until Dawn، The Tomorrow Children و Tearaway Unfolded را معرفی کرد. سال پیش از آن نیز سونی به روی صحنه رفت و تاریخ عرضه کنسول نسل جدید خود یعنی پلی‌استیشن 4 را تعیین نمود.
 

 

برگرفته از
مراسم گیمینگ گیمزکام
لینک کوتاه