بلیک لایولی در فیلم بعدی وودی الن بازی خواهد کرد

نویسنده:

۰۲:۱۸:۴۷

بنابر عادت قدیمی وودی الن در فیلم سازی، این فیلم جدید هنوز عنوانی ندارد و هیچ جزئیاتی از فیلم‌نامه و داستان آن منتشر نشده است. وودی الن به تازگی انتخاب دیگر بازیگران فیلم را آغاز کرده است؛ جدیدترین فیلم او «مرد غیرمنطقی»(Irrational Man) با بازی اما استون و یوآکین فینیکس برای اولین بار در جشنواره کن امسال اکران خواهد شد و داستان رابطه یک استاد فلسفه و دانشجویش را بازگو می‌کند.

بلیک لایولی، بازیگر 27 ساله آمریکایی که برای بازی در نقش سرنا ون‌در وودسن در مجموعه گاسیپ گرل(Gossip Girl) شناخته شده است، هم اکنون فیلم «سن آدلاین»(The Age of Adeline) را بر روی پرده سینماها دارد. او در این فیلم نقش زنی را بازی می‌کند که بعد از درگیری در یک سانحه رانندگی، پیر نمی‌شود. او قبل از بازی در فیلم وودی الن، در فیلم «هر آنچه که می‌بینم تو هستی»(All I See Is You)  بازی خواهد کرد که در مورد زنی نابیناست که بعد از بازیابی بیناییش، رابطه‌اش یا شوهرش دچار دگرگونی می‌شود.

وودی الن کمدین، بازیگر، کارگردان، نویسنده و موسیقی‌دان یهودی آمریکایی است. الن فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان یک نویسنده کتابهای طنز و سپس یک کمدین روی صحنه آغاز کرد و سپس در دهه ۶۰ میلادی فعالیت فیلم سازی خود را آغاز کرد. آنی هال (۱۹۷۷)، منهتن (۱۹۷۹) و نیمه شب در پاریس (۲۰۱۱) از مشهورترین فیلم‌های وودی الن اند.

وودی الن تا به حال فیلم‌های درخشان بسیاری ساخته اما فیلم‌های اخیرش با اقبال چندانی مواجه نشده‌اند؛ «جازمین غمگین»(محصول سال 2013) از طرف منتقدان به عنوان بازگشتی موفقیت آمیز برای الن محسوب اما فیلم بعدی او، «جادوی مهتاب»(Magic in Moonlight) چندان با استقبال مواجه نشد.

 

برگرفته از
بلیک لایولی
لینک کوتاه

دیدگاه