گزارش: کمپانی فیلم‌سازی Del Toro تریلر سینمایی بازی Fallout 4 را می‌سازد

نویسنده:

۱۲:۴۱:۲۵

یکی از کارمندان Mirada Studios "تریلر سینمایی Fallout 4" را در صفحه Linkedln خود به عنوان پروژه‌ای که از دسامبر 2014 تا ماه مارس سال 2015 به طول انجامیده، لیست کرده است. این صفحه برای اولین بار توسط سایت خبری Videogamer رویت شده و اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.
کمپانی Bethesda، ناشر سری بازی Fallout، به صورت رسمی چهارمین نسخه این بازی را معرفی و تایید نکرده است و تنها یک صفحه از سایت Linkedln را نیز نمی‌توان به عنوان مدرکی دال بر ساخت Fallout 4 دانست.

اگرچه، به نظر می‌رسد که Bethesda قصد دارد ماه آینده، در مراسم E3 اخبار مهمی را اعلام کند. این اولین باریست که این کمپانی در نمایشگاه E3 و شهر لوس آنجلس کنفرانس برگزار می‌کند. این رویداد در 14 ژوئن و قبل از شروع رسمی E3 اجرا خواهد شد.

سایت خبری GameSpot نیز با هر دو استودیو Bethesda و Mirada در مورد این موضوع صحبت کرده است و به زودی اطلاعات بیشتری را در این زمینه منتشر خواهد کرد.
Del Toro که فیلم‌هایی چون سری Hellboy(پسر جهنمی) و Pan’s Labyrinth را کارگردانی کرده است، استودیو Mirada را در سال 2010 تاسیس کرد. این کمپانی مشتریان مطرح و بزرگی جون دیزنی، Nike، مزدا و کتی پری دارد.

با وجود این که Fallout 4 به صورت رسمی تایید نشده است، اما شایعات در مورد ساخت این بازی از مدت‌ها پیش بالا گرفت. گزارشی مفصل در 2013 نشان می‌داد که این بازی در حال ساخت بوده و در شهر بوستون آمریکا روایت می‌شود. گزارشی در سال 2012 نیز منتشر شد مبنی بر این که گروهی از استودیو Bethesda برای جمع‌آوری اطلاعات به شهر بوستون سفر کرده است.
Fallout 3 توسط استودیو بازی‌سازی Bethesda ساخته شد و در شهر واشنگتن و اطراف آن جریان داشت. از دیگر عناوین منتشر شده توسط این استودیو می‌توان به بازی محبوب The Elder Scrolls: Skyrim اشاره کرد.
 

 

برگرفته از
Fallout 4
لینک کوتاه

دیدگاه