گزارش: کمپانی فیلم‌سازی Del Toro تریلر سینمایی بازی Fallout 4 را می‌سازد

نویسنده:

۱۲:۴۱:۲۵

یکی از کارمندان Mirada Studios "تریلر سینمایی Fallout 4" را در صفحه Linkedln خود به عنوان پروژه‌ای که از دسامبر ۲۰۱۴ تا ماه مارس سال ۲۰۱۵ به طول انجامیده، لیست کرده است. این صفحه برای اولین بار توسط سایت خبری Videogamer رویت شده و اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.
کمپانی Bethesda، ناشر سری بازی Fallout، به صورت رسمی چهارمین نسخه این بازی را معرفی و تایید نکرده است و تنها یک صفحه از سایت Linkedln را نیز نمی‌توان به عنوان مدرکی دال بر ساخت Fallout 4 دانست.

اگرچه، به نظر می‌رسد که Bethesda قصد دارد ماه آینده، در مراسم E3 اخبار مهمی را اعلام کند. این اولین باریست که این کمپانی در نمایشگاه E3 و شهر لوس آنجلس کنفرانس برگزار می‌کند. این رویداد در ۱۴ ژوئن و قبل از شروع رسمی E3 اجرا خواهد شد.

سایت خبری GameSpot نیز با هر دو استودیو Bethesda و Mirada در مورد این موضوع صحبت کرده است و به زودی اطلاعات بیشتری را در این زمینه منتشر خواهد کرد.
Del Toro که فیلم‌هایی چون سری Hellboy(پسر جهنمی) و Pan’s Labyrinth را کارگردانی کرده است، استودیو Mirada را در سال ۲۰۱۰ تاسیس کرد. این کمپانی مشتریان مطرح و بزرگی جون دیزنی، Nike، مزدا و کتی پری دارد.

با وجود این که Fallout 4 به صورت رسمی تایید نشده است، اما شایعات در مورد ساخت این بازی از مدت‌ها پیش بالا گرفت. گزارشی مفصل در ۲۰۱۳ نشان می‌داد که این بازی در حال ساخت بوده و در شهر بوستون آمریکا روایت می‌شود. گزارشی در سال ۲۰۱۲ نیز منتشر شد مبنی بر این که گروهی از استودیو Bethesda برای جمع‌آوری اطلاعات به شهر بوستون سفر کرده است.
Fallout 3 توسط استودیو بازی‌سازی Bethesda ساخته شد و در شهر واشنگتن و اطراف آن جریان داشت. از دیگر عناوین منتشر شده توسط این استودیو می‌توان به بازی محبوب The Elder Scrolls: Skyrim اشاره کرد.
 

 

برگرفته از
Fallout 4
لینک کوتاه
up down

در ارتباط باشیم

کپی بخش یا کل مطلب از فوت و فن تنها با لینک به آن مطلب و درج نام فوت و فن امکان‌پذیر است.