تبلیغ جدید نسل ششم اتومبیل Camaro

نویسنده:

۰۷:۳۵:۵۱

شرکت جنرال موتورز مدتی است که نسل ششم اتومبیل Camaro را تبلیغ می‌کند؛ اما جدیدترین تصاویر تبلیغاتی این اتومبیل، بهترین تصاویری است که تاکنون از مدل ۲۰۱۶ این اتومبیل دیده‌ایم.
شرکت شورلت بهبودهای آئرودینامیکی Camaro جدید را نسبت به نسل فعلی این اتومبیل از طریق یک تصویر نیم‌رخ سیاه نشان می‌دهد.

مهندسین شرکت شورلت حدود ۳۵۰ ساعت در تست تونل باد وقت صرف کردند تا شکل Camaro‌ جدید را به دست آورند. این تست در نهایت منجر به تولید یک پهنای شکمی هموار و جدید شد که از جلوی اتومبیل تا مرکز آن کشیده شده است. این ویژگی که مجدداً طراحی شده، خیزش اتومبیل را در کل تا ۳۰ درصد کاهش داد.
شرکت شورلت تأیید کرده که این Camaro با یک موتور V8 ۶٫۲ لیتری ۴ سیلندر توربو شارژ ارائه می‌شود که طبق اخبار، احتمالاً جانشین موتور V6 خواهد شد. هر اتومبیل Camaro جدید دارای حالت‌های مختلف رانندگی برای برف/یخ، گردش و اسپرت خواهد بود. همچنین مدل SS این اتومبیل یک حالت رانندگی مختص مسابقات خواهد داشت.

کنترل آهنربایی رانندگی نیز به مدل SS اضافه خواهد شد. این ویژگی برای مدل ZL1 حفظ شده بود و حالا در این اتومبیل به کار خواهد رفت. این امر سفتی سیستم تعلیق را به منظور برخورداری از رانندگی با عملکرد بالا، افزایش خواهد داد. همچنین میزان خفگی موتور با توجه به حالت رانندگی تغییر خواهد یافت. زمانی که رانندگی به اتمام برسد، می‌توان سیستم تعلیق را به حالت اولیه بازگرداند تا رانندگی نرم‌تری را ارائه دهد و راننده راحت‌تر باشد. Camaro جدید هرگز همانند یک اتومبیل GT یا لوکس نخواهد بود؛ اما توانایی کاهش سفتی با فشردن یک دکمه، برای اتومبیل‌های دسته کوپه تحول بزرگی محسوب می‌شود.

یک ویژگی جدید دیگر در این اتومبیل، سیستم اگزوز دو حالته است که هم می‌تواند صدای خفه درآورد و هم می‌تواند دروازه‌ها را برای V8 باز کند و اطرافیان را هیجان‌زده نماید.
احتمالاً مهم‌ترین تغییر نسل ششم اتومبیل Camaro، کاهش ۲۲۰ پوند از وزن آن است. این تغییر به همراه آئرودینامیک بهتر و گزینه صرفه‌جویی ۴ سیلندری، احتمالاً یکی از مدل‌های ۲۰۱۶ است که به مصرف سوخت بهینه دست می‌یابد.

اتومبیل جدید Camaro در روز ۱۶ ماه مه و طی یک مراسم عمومی ویژه در پارک Belle Isle در شهر دیترویت معرفی خواهد شد. 

برگرفته از
Camaro
لینک کوتاه