اینستاگرام، مسابقه عکاسی برگزار می‌کند!

نویسنده:

۱۰:۲۴:۰۵

با این حال، شرکت کنندگان این مسابقه به جای استفاده از مهارت‌هایشان در گرفتن عکس‌های سلفی و غذاهایشان، باید بر روی ثبت جوامع کمتر دیده شده تمرکز کنند. هدف از اهدای این جایزه، نه تنها حمایت از عکاسان کوچک و خرد، بلکه جذب مخاطبینی گوناگون‌تر و جهانی نیز هست و شاید هم صفحه ایسنتاگرام بعضی در این راه کمی از نمایش عکس غذا و صبحانه منحرف شود.

الودی میلیت استورم، مدیر ارشد بخش شرکای مضامین گتی ایمجز در بیانیه‌ای در یک کنفرانس خبری گفت: "عکاسان سراسر جهان از پلتفرم اینستاگرام استفاده می‌کنند تا داستان‌هایی زیبا و بی همتا را که کمتر به چشم ما می‌آیند، به اشتراک بگذارند. گتی ایمجز نیز به این که عکس، قدرت آن را دارد که دنیا را تکان دهد باور دارد و ما از این‌ که با اینستاگرام در این پروژه همکاری می‌کنیم تا صداهای جدید و مهم را به گوش دیگران برسانیم بسیار هیجان زده و خوشحالیم."

شرکت کنندگان این مسابقه می‌توانند هر چند تعداد اثر دلخواه را در این مسابقه شرکت دهند و آن‌ها را با هشتگ  #GettyImagesInstagramGrant تگ کنند. در ماه سپتامبر جمعی از عکاسان کهنه کار آثار برگزیده را بر اساس "کاری که بر روی اینستاگرام ثبت شده، با تمرکز بر روی کیفیت اثر، مهارت‌های عکاسی و موضوع سوژه، پروژه و داستانی که در پشت عکس‌ها وجود دارد" انتخاب خواهند کرد.
سه برنده خوش شانس هر کدام از طرف یکی از عکاسان گتی ایمجز آموزش خواهند دید، آثارشان در جشنواره فوتوویل 2015 به نمایش درخواهند آمد و 10,000 دلار جایزه نقدی دریافت خواهند کرد. زمان پایان ارسال آثار برای این مسابقه، چهارم ژوئن است. علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه، می‌توانند به وبسایت گتی ایمجز مراجعه کنند.
 

برگرفته از
مسابقه
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “اینستاگرام، مسابقه عکاسی برگزار می‌کند!”