مایکروسافت عناوین تازه‌ای را در جشنواره E3 امسال معرفی خواهد کرد

نویسنده:

۱۱:۵۲:۰۸

او اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه نکرد. ماه گذشته، اسپنسر در مورد برنامه‌های مایکروسافت برای E3 چندان مطمئن به نظر نمی‌رسید و گفت که مایکروسافت ممکن است عناوین انحصاری جدیدی را در E3 معرفی کند.

در مجموع مایکروسافت با افتخار نمایش E3 امسال خود را که بیشتر بر روی عناوین انحصاری تمرکز دارد، "لاین‌آپ بهترین بازی‌های تاریخ پلتفورم اکس‌باکس" می‌خواند. بدون شک ادعای بزرگی است، اما اولین باری نیست که مایکروسافت سخن از معرفی بازی‌های بسیار بزرگ به میان می‌آورد.

در ماه نوامبر(مهر-آّبان) اسپنسر گفت که لاین‌آپ این کمپانی برای تعطیلات زمستانی به قدری انباشته بوده است که احتمال آن وجود دارد مایکروسافت بعضی از پروژه‌های خود را به عقب اندازد. و همین اتفاق هم دقیقاً افتاد و مایکروسافت چندی پیش عرضه بازی انحصاری Quantum Break را تا سال 2016 به عقب انداخت. این کمپانی هنوز بازی‌هایی چون Halo 5: Guardians، Rise of The Tomb Raider، Forza Motorsport 6 و احتمالاً یک نسخه بازسازی شده از سری Gears of War را برای انتشار در تعطیلات امسال در چنته دارد.
اسپنسر همچنین در توییتر مشخص کرد که مایکروسافت در طول کنفرانس E3 خود تنها به بازی نخواهد پرداخت. او گفت:"چندین خبر و قابلیت درباره خود اکس‌باکس وان داریم که می‌خواهیم در مورد آن‌ها صحبت کنیم." او از دادن اطلاعات بیشتر پرهیز کرد.

در آخر اسپنسر توضیح داد که مایکروسافت از میان سه غول بزرگ(مایکروسافت، سونی و نینتندو) اولین شرکتی خواهد بود که به روی صحنه رفته و کنفرانس خود را برگزار می‌کند و اسپنسر از این بابت نگران نیست.

مجله اینترنتی فوت و فن نیز به زودی اطلاعات کامل و جامعی را در مورد جشنواره E3 امسال و ساعت‌های برگزاری کنفرانس‌ها منتشر خواهد کرد.
 

 

برگرفته از
جشنواره E3
لینک کوتاه