برگزاری اولین نمایشگاه آثار نقاشی «سیلوستر استالون»

نویسنده:

۰۹:۲۴:۳۱

مراسم شام افتتاحیه این نمایشگاه تنها مختص افراد سرشناس است و در تاریخ 16 مه برگزار می‌شود؛ در طی این مراسم، مدالی نیز از طرف شهردار نیس کریستین استروسی به استالون اهدا خواهد شد.

 بسیاری از نقاشی‌های استالون از فیلم‌هایش الهام گرفته شده‌اند اما سوژه بسیاری دیگر، همکاران مشهور او هستند. مایکل جکسون، جیمز دین و بریجیت نیلسن همسر قبلی استالون، همگی بر روی بوم‌های نقاشی او دیده می‌شوند.

سیلوستر استالون، در مصاحبه‌ای در سال 2011 گفت: "به نظر من، مایکل جکسون یکی از بزرگ‌ترین دوگانگی‌های جهان را به نمایش گذاشت. او بیشتر از این‌که خواننده باشد، یک شعبده باز بود…او شخصیتی را خلق کرد که دیگر حتی به شخصیت خودش هم شباهتی نداشت و شیطانی در آن بود…شیطانی نمایشی."

استالون قبل از این که در زمینه بازیگری به موفقیت دست پیدا کند، همیشه آرزوی هنرمند بصری بودن را در سر می‌پرورانده و حالا موفقیت و نامی که در هالیوود بدست آورده، موفقیت فروش آثارش در دنیای هنر را هم تضمین کرده است. او در یک کنفرانس خبری گفت: "در زندگی یک وجه عمومی و یک وجه خصوصی وجود دارد و من در مورد هنر هم همین حس را دارم. هنر کلاژی از احساسات است و وقتی آن‌ها را به روی بوم منتقل می‌کنم، حس شگفت انگیزی به من دست می‌دهد."

بسیاری از آثار اخیر استالون بزرگ‌تر، در هم‌تر و آبستره هستند و باریکه رنگ‌های سیاه و سفید همراه با رنگ محبوب او قرمز خون‌رنگ، بر روی آن‌ها پاشیده شده است. نقاشی‌های او از نقاشان بزرگ اکسپرسیونیست الهام گرفته شده و «عشق واقعی» اولین نمایشگاهی است که استالون از آثار نقاشی خود بر پا کرده است.
 

برگرفته از
نمایشگاه سیلوستر استالون
لینک کوتاه