آغاز پانزدهمین جشنواره غذای خیریه رعد

نویسنده:

۰۸:۰۲:۵۱

به گزارش روابط عمومی خیریه رعد؛ این جشنواره به منظور حمایت از توانمند سازی توان یابان تحت پوشش مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در واحد های آموزش و توانبخشی، با مشارکت گروه­های همیاری بانوان و جوانان با عرضه غذا‌های خانگی و محلی شهرهای مختلف برگزار  می­شود.

بر اساس این گزارش جشنواره غذای خیریه رعد هر ساله در ماه های اردیبهشت و مهر برگزار شده و کلیه درآمد حاصل آن صرف امور آموزشی و توانبخشی توان یابان این خیریه می شود.
در حال حاضر بالغ بر ۲۰۰ توان­یاب از خدمات واحد های آموزشی، توانبخشی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و حدود ۱۰۰ نفر دانشجوی توان­یاب از تحصیلات عالیه در مرکز آموزش علمی کاربردی به صورت رایگان استفاده می­کنند.

از دستاوردهای جشنواره­های غذای رعد علاوه بر ایجاد فضایی پر نشاط و اثربخش و آشنایی مردم نیکوکار با فعالیت­های خیریه رعد؛ می­توان به ترویج و گسترش فرهنگ نیکوکاری در میان جوانان و تقویت مسؤولیت اجتماعی در میان صنایع بزرگ و شرکت­های تجاری اشاره کرد.

جشنواره غذای خیریه رعد از ساعت ۵ بعد ازظهر تا ۱۱ شب پذیرای بازدیدکنندگان، نیکوکاران و شهروندان تهرانی خواهد بود و علاقه‌مندان می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط حضور در جشنواره و نحوه رزرو بلیت ورودی با روابط عمومی مجتمع رعد به شماره ۸۸۳۷۱۰۹۶ تماس حاصل یا به نشانی تهران، شهرك غرب، فاز ۲، خيابان هرمزان، خيابان پيروزان جنوبي شماره ۷۴ مراجعه کنند.
اطلاعات بیشتر در سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی  ww.raad-charity.org قابل مشاهده و دسترس کاربران است.
 

برگرفته از
خیریه رعد
برچسب ها