پلتفرم پرداخت‌های مستقیم کسب و کارها به یکدیگر در سوئیفت رو نمایی شد

نویسنده:

۰۹:۳۷:۱۵

راه اندازی این سرویس با هدف مرتب سازی، دسته بندی و تجزیه و تحلیل خودکار داده های مرجع زنجیره تامین پرداخت های B2B است. با وجود این کانال جدید، مؤسسات مالی و شرکت ها می توانند برای شناسایی و تعیین اعتبار داده های مرجع پرداخت ها  آنها با اطلاعات موجود در SWIFTRef مطابقت دهند.

از طریق رابط برنامه نویسی SWIFTRef، کاربران می توانند اطلاعات خود را با آخرین اطلاعات موجود در مرکز داده های SWIFTRef مقایسه کنند واز طریقبرنامه اختصاصی پاسخ های لازم را دریافت کنند.دوازده رابط برنامه نویسی برایSWIFTRef وجود دارد که تعدادی از شناسه های صنعت از جمله شناسه کسب و کارها (BIC)، شناسه اشخاص حقوقی (LEI)، شماره حسابهای بین المللی بانکی (IBAN)  و دستورالعمل های معاملات و همچنین کدهای بانک های ملی را پشتیبانی می کنند. مؤسسات مالی و شرکت ها می توانند با استفاده از این رابط های برنامه نویسی، پردازش پرداخت های خود را به کمک داده های ذخیره شده در این بدون نیاز به ذخیره سازی داده ها بر روی سیستم های خود به صورت خودکار پردازش کنند.

در ماه های آینده، SWIFTRef یک دایرکتوری جدید به نام Entity Plus را برای کمک به گزارش گیری بخش های نظارتی، با منطبق نمودن شاخص های تبادل اطلاعات بر اساس شناسه های مختلف (مانند: شناسه کسب و کارها (BIC)، شناسه اشخاص حقوقی (LEI)، شناسه اثربخشی سرمایه گذاری (GIIN)) در دسترس قرار خواهد داد. در فاز دوم، این محصول، برای کمک به مواجه با مخاطرات و مدیریت ریسک، اطلاعات را طبقه بندی شده و تحت مالیکیت تامین می کند.

برگرفته از
سوئیفت
لینک کوتاه