اولین تریلر فیلم «استیو جابز» منتشر شد

نویسنده:

۱۰:۳۱:۲۸

مایکل فسبندر، بازیگر فیلم‌هایی چون 12 سال بردگی و اکس من، در نقش استیو جابز در کنار دیگر بازیگرانی چون ست روگن(در نقش دستیار او استیو وازنیاک)، جف دنیلز(در نقش مدیر سابق اپل جان اسکالی) و کیت وینسلت(در نقش مدیر بازرگانی سابق اپل جوآنا هافمن) بازی می‌کند.

این فیلم که سال آینده و در تاریخ 9 اکتبر اکران می‌شود، داستان زندگی، کار و روابط استیو جابز، نابغه دنیای مدرن در سه دوره بزرگ زندگیش است که اولین آن‌ها با تولید اولین آی‌مک در سال 1998 آغاز می‌شود.

استیو جابز شرکت اپل را در اواخر دهه 70 میلادی راه اندازی و در دهه 80 به اجبار آن را ترک کرد؛ او دوباره و به عنوان مدیر کل به این شرکت بازگشت و با تولید آی‌پاد و آی‌فون، موفقیت بسیاری را از آن این شرکت نمود. او در سال 2011 و در حالی که تنها 56 سال داشت، در اثر سرطان پانکراس درگذشت.

شرکت یونیورسال تولید این فیلم را بر عهده گرفته و فیلم‌نامه آن را آرون سورکین، نویسنده فیلمنامه «شبکه اجتماعی» نوشته است. کمپانی سونی تمامی حقوق این فیلم را بعد از تأخیرات و مشکلاتی که تمامی آن‌ها در پی هک شدن ای میل‌های این شرکت آشکار شدند، واگذار کرد.

در ابتدا لئوناردو دی کاپریو برای بازی در نقش استیو جابز انتخاب شده بود که او بازی در این نقش را قبول نکرد؛ کریستین بل نفر بعدی بود که از او برای بازی در این فیلم دعوت شد اما او هم بازی در این نقش را نپذیرفت و دیوید لینچ نیز از کارگردانی این پروژه استعفا داد.

 
برگرفته از
استیو جابز
لینک کوتاه

دیدگاه