رونمایی از اتومبیل BMW 435i ZHP مدل ۲۰۱۶

نویسنده:

۱۲:۲۷:۴۱

اتومبیل 435i ZHP به منظور گرامیداشت مدل اصلی ZHP که بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ ساخته شدند، طراحی شده است. این اتومبیل ترکیبی از گزینه‌های کارخانه‌ای و بخش‌هایی از BMW M Performance Accessories است. بخش BMW M Performance Accessories شرکت BMW، دانش و اطلاعات مربوط به مسابقات اتومبیلرانی را به اتومبیل‌های عادی انتقال می‌دهد.

خارج این اتومبیل یک بسته آئرودینامیک M Performance دارد که شامل یک اسپلیتر جلو از جنس فیبر کربنی، یک اسپویلر عقب از جنس فیبر کربنی و یک دیفیوزر عقب است. همچنین این مدل یک گریل مشکی‌رنگ، نشان M Performance و رنگ مشکی یا سفید Sapphire Metallic دارد.

علاوه بر این، این اتومبیل مجهز به یک سیستم اگزوز اسپرت از جنس استیل و یک بسته Tarck Handling است که شامل یک سیستم تعلیق Adaptive M، سیستم Variable Sport Steering، ترمزهای M Sport و چرخ‌های ۱۸ اینچی Orbit Grey V-Spoke است.
این اتومبیل از یک موتور ۶ سیلندر ۳٫۰ لیتری توربو TwinPower بهره می‌برد و دارای بسته M Performance Kit است که یک ورودی هوای جدید و یک واحد کنترل موتور بهینه‌سازی شده به آن اضافه می‌کند. به لطف این تغییرات، موتور این اتومبیل توانی معادل ۳۳۵ اسب بخار و گشتاوری معادل ۳۳۲ پوند بر فوت دارد. با توجه به این ارقام، توان این اتومبیل ۳۵ اسب بخار و گشتاور آن ۳۲ پوند بر فوت نسبت به مدل قبلی افزایش یافته است. نیروی بیشتر باعث می‌شود این اتومبیل سرعت ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت را ۰٫۲ ثانیه سریع‌تر از کوپه استاندارد 435i طی کند.
تنها ۱۰۰ دستگاه از این اتومبیل تولید خواهد شد و قیمت آن نزدیک زمان عرضه، مشخص می‌شود.

 

 
برگرفته از
BMW 435i ZHP
لینک کوتاه

دیدگاه