مسترکارت پایگاه تحلیل APT را به ارزش ۶۰۰ میلیون دلار خرید

نویسنده:

۱۲:۱۷:۰۷

این شرکت در سال 1999 تاسیس شد، از تحلیل های خود برای اندازه گیری و تنظیم بازار، بازاریابی و طرح های سرمایه گذاری برای مشتریان استفاده می کند و دفاتری در شهر های واشنگتن، سانفرانسیسکو، بنتون ویل، آرک، تایپه، توکیو و سیدنی دارد. .


پلتفرم ابری APT شرکت Big Data در واقع در جهت آموزش و ارزیابی فروشگاه ها و شرکت های تولیدکننده در سراسر جهان به شکل کاملا کاربردی و قابل اجرا تهیه شده است.


در سال 2013، بخش پذیرندگان بانکی شرکت گلدمن ساچز، 100 میلیون دلار در این شرکت سرمایه گذاری کرده است، این شرکت تا پیش از این زمان، پشتیبانی مالی خود را از Accel-KKR دریافت می کرد.


دستور کار مسترکارت پیشرفت در ارائه خدمات متفاوتبه بخش های مختلف تجاری است و به همین دلیل با شرکت مشاوره و تحیلیل بازار 5One،در لندن  نیز همکاری می کند.APT با داشتن دسترسی به تحلیل ها و اطلاعات ترافیک شبکه مسترکارت، می تواند نقش بسزایی در افزایش توانایی ها، بهینه سازی خدمات بازاریابی و بهبود جایگاه بین المللی مستر کارت داشته باشد.


کوین استانتون، مشاور مدیرعامل مسترکارت در این رابطه گفت: «جایگاه بین المللی APT، فناوری و پلتفرم ارزیابی و آموزش،  انطباق آن با تحلیل های مسترکارت، برای مشتریان امکان بهره بردن از تصمیم گیری های بهتر و عملیاتی تر را برقرار میسازد.»

پیش بینی می شود این معامله، در نیمه دوم سال 2015 نهایی گردد.

برگرفته از
APT
لینک کوتاه
برچسب ها