ثبت رکورد جدید طولانی‌ترین مسافت طی شده با هاور‌بورد

نویسنده:

۰۱:۵۹:۲۹

هاور‌بوردها یک سری وسیله شبیه اسکیت بورد هستند که هنوز خیلی در زندگی روزمره کاربرد ندارند؛ اما به نظر می‌رسد کم‌کم به روزهایی که این وسایل به وسایل نقلیه عادی تبدیل شوند، نزدیک می‌شویم.

همان‌طور که در ویدئو مشاهده می‌کنید، یک فرد کانادایی به نام Catalin Alexandru توانست ۲۷۵٫۹ متر را با استفاده از هاوربورد بر فراز دریاچه Lake Quareau در شهر کبک طی کند. وی از هاورد‌بوردی استفاده کرد که خودش ساخته بود. وی رکورد قبلی طولانی‌ترین مسافت طی شده با هاور‌بورد را که ۵۰ متر بود، شکست.

Duru می‌گوید: «من یک پرواز باثبات را به نمایش خواهم گذاشت که با استفاده از یک دستگاه انجام می‌شود و کاربر می‌تواند روی آن بایستد و با پاهایش آن را کنترل کند، درست شبیه فیلم Back to the Future Part II. در این مورد، دستگاه موردنظر از ملخ استفاده می‌کند. این نمونه آزمایشی را می‌توان همه جا به کار برد؛ اما این وسیله معمولاً روی آب تست می‌شود تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود».

سال گذشته رکورد طولانی‌ترین مسافت طی شده با هاوربورد در ماه آگوست شکسته شده بود. هنوز میزان پیشرفت اختراع Duru از آن زمان تاکنون و برنامه‌های وی برای آینده مشخص نیست. امیدواریم به زودی اطلاعات بیشتری در مورد فناوری این هاور‌بورد به دست‌ آوریم.

 
برگرفته از
هاور‌بورد
لینک کوتاه