Subway Surfing VR، موج سواری در دنیایی سه بعدی

نویسنده:

۰۲:۵۰:۲۱

به هر حال داشتن دقت بالا و سرعت عمل بالا در این گونه بازی ها از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر حواستان به موانع سر راهتان نباشد خیلی زود بازی را خواهید باخت. حالا اگر بگوییم موج سواری را با عینک های سه بعدی تجربه کنید چه حسی بهتان دست خواهد داد؟ بازی که در زیر به آن خواهیم پرداخت بازی است که نه تنها به صورت معمولی بلکه با عینک سه بعدی نیز قابل انجام است.
 
داستان بازی از این قرار است که سیلابی در شهر نیویورک به راه افتاده و تمام شهر را گرفته است. این سیلاب راهش را به سمت کانال های زیر زمینی نیز باز کرده است. حالا شما باید در نقش شخصیت اصلی بازی که یک موج سوار ماهر است تخته موج سواری خود را بردارید و در کانال های زیرزمینی آب موج سواری کنید. همانطور که گفتیم از جمله مزیت های این بازی نسبت به بازی های دیگر "واقعیت مجازی" که با کلمه VR شناخته میشوند آن است که برای انجام آن الزاما نباید از عینک سه بعدی استفاده کنید هر چند استفاده از عینک سه بعدی لذت این بازی را دو چندان میکند.
 
در ابتدای بازی نقشه حرکت شما روی نقشه معین شده و شما میتوانید رنگ لباس و تخته موج سواری موج سوارتان را از بین 10 رنگ و طرح زیبا انتخاب کنید. رنگ های مختلفی همچون بنفش، قرمز، آبی، خاکستری، سبز و مشکی که هر کدام خطوط خود را دارند و جلوه زیباتری به موج سوار میدهند. این بازی از لحاظ سبک یک بازی دویدنی بی پایان است و شما باید تا آنجا که میتوانید ادامه دهید و امتیاز بیاورید. بازی از گرافیک نسبتا قابل قبولی برخوردار است و افکت های جالبی نیز برای آن در نظر گرفته شده همچون افکت پاشیدن قطرات آب روی صفحه نمایشگر. اگر از عینک سه بعدی استفاده نمیکنید میتوانید با کج و راست گوشی یا تبلت خود موج سوار را کنترل کنید. شما فقط باید مراقب باشید او زیاد به چپ یا راست نرود چون در غیر این صورت تعادل خود را از دست داده و داخل آب میافتد. اگر از عینک سه بعدی استفاده میکنید و محیط این بازی را به صورت سه بعدی میبینید با حرکت سر به راست یا چپ میتوانید موج سوار را کنترل کنید.
 
بازی هایی که این روزها با پسوند VR ساخته میشوند اساسا قابل رقابت کردن با بازی های مشابه خود نیستند چرا که این بازی ها هنوز در حال برداشتن قدم های اول هستند و فازهای آزمایشی را طی میکنند. انتظار اینکه انجام این بازی ها مثل بازی های معمولی لذت بخش باشد انتظار بی جایی است چون اساسا فن آوری هایی که برای سه بعدی کردن بازی به کار گرفته میشوند شاید هنوز راه زیادی برای طی کردن داشته باشند و دست توسعه دهندگان را از بعضی جهات میبندند. اما از طرفی دیدن فضای بازی به صورت کاملا سه بعدی که با عینک های واقعیت مجازی ممکن شده جذابیت خاص خود را برای عده ای دارد. بازی های VR با اینکه تعدادشان فعلا کم است ولی در زمینه های مختلفی ارائه شده اند مثل سوار شدن بر ترن هوایی، رویارویی با زامبی ها، سفر در فضا و… اگر شما نیز میخواهید حداقل یک بار این بازی ها را با عینک سه بعدی تجربه کنید میتوانید با اپ استور ایران اپس مراجعه نموده و کلمه VR را جستجو کنید تا بازی هایی که با این پسوند ارائه شده‌اند نشان داده شود. اگر میخواهید همین بازی را از ایران اپس دانلود کنید روی دکمه زیر کلیک کنید.
 

 

 
برگرفته از
Subway Surfing VR
لینک کوتاه