اتومبیل نیسان GT-R مدل ۲۰۱۸ با توان ۷۰۰ اسب بخار

نویسنده:

۰۴:۵۴:۱۳

طبق گزارش سایت Autobild، سیستمی شبیه سیستم اتومبیل GT-R LM NISMO در نسل جدید GT-R به کار گرفته خواهد شد که توانی معادل ۷۰۰ اسب بخار تولید می‌کند.

مدل مسابقه‌ای این اتومبیل از یک موتور بنزینی V6 ۳٫۰ لیتری به همراه یک موتور الکتریکی بهره می‌برد. جعبه‌دنده‌ای ۵ دنده و دستی به همراه یک کلاج کربنی در این اتومبیل به کار رفته که ۱۲۴۰ اسب بخار تولید می‌کند. تقریباً همان سیستم را در اتومبیل GT-R مدل ۲۰۱۸ خواهیم دید.
موتور اتومبیل GT-R مدل ۲۰۱۸ در بخش جلو قرار داشته و دیفرانسیل تمام چرخ خواهد بود.

جدیدترین مدل‌های نیسان GT-R، Gold Edition است که ۱۰۱٬۷۷۰ دلار قیمت دارد، Black Edition با قیمت ۱۱۱٬۵۱۰ دلار و قوی‌ترین GT-R تا بدین روز مدل ۲۰۱۵ اتومبیل GT-R NISMO است که از یک موتور V6 توربو شارژ دوقلو بهره می‌برد و معادل ۵۹۵ اسب بخار توان و ۴۸۱ پوند بر فوت گشتاور دارد. این اتومبیل در عرض ۲٫۷ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۶۰ مایل در ساعت می‌رسد و حداکثر سرعت آن ۱۹۳ مایل در ساعت است.

با توجه به این که مدل ۲۰۱۸ اتومبیل GT-R دارای گشتاوری فوری از طریق موتور الکتریکی خواهد بود و توانی معادل ۷۰۰ اسب بخار خواهد داشت، احتمالاً این اتومبیل از نظر آمار و ارقام عملکردی بسیار شگفت‌انگیزتر خواهد بود.برگرفته از
NISSAN GT-R
لینک کوتاه

دیدگاه