تولید انبوه اولین شاسی‌بلند لامبورگینی

نویسنده:

۰۵:۱۴:۲۴

اولین شاسی‌بلند لامبورگینی یعنی Urus ساخته خواهد شد. این اتومبیل قرار است در ایتالیا تولید شود و احتمالاً این خبر طی هفته جاری توسط بیانیه‌ای از طرف لامبورگینی اعلام خواهد شد. طبق گزارش Bloomberg، شرکت لامبورگینی و نخست‌وزیر ایتالیا، Matteo Renzi، بر سر کاهش مالیات به توافق رسیده‌اند تا تولیدات این شرکت ایتالیایی گسترش یابد. این توافق باعث می‌شود ۵۰۰ کارمند جدید برای ساخت اتومبیل شاسی‌بلند جدید استخدام شوند.

مدیرعامل شرکت لامبورگینی، Stephan Winkelmann و رئیس شرکت Audi AG، Rupert Stadler، این توافق را طی یک نشست خبری روز چهارشنبه در شهر رم اعلام خواهند کرد.
شرکت لامبورگینی امیدوار است اتومبیل Urus فروش خوبی داشته باشد. با توجه به فروش بسیار خوب شاسی‌بلندها و کراس‌اورهای گران‌قیمت، ارائه شاسی‌بلندی توسط لامبورگینی که بر روی عملکرد و سبک تمرکز کرده است، باعث جذب یک سری خریدار جدید خواهد شد تا این شرکت بتواند بودجه پروژه‌های جدید خود را فراهم آورد. در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود اتومبیل Urus فروش سالیانه این شرکت را دو برابر کند.

این اتومبیل با مدل‌هایی مانند Bentayga از Bentley، شاسی‌بلند Rolls Royce، Maserati Levante، Porsche Cayenne Turbo S، BMW X5/X6 M و حتی Audi RSQ7 به رقابت خواهد پرداخت. در واقع اتومبیل Urus همانند RSQ7 از یک موتور V10 برخوردار خواهد بود.
مزیت این شاسی‌بلند لامبورگینی تنها عملکرد Urus نخواهد بود، بلکه وزن سبک این اتومبیل که به دلیل استفاده از فیبر کربنی خواهد بود، از مزایای شرکت لامبورگینی محسوب می‌شود. شاسی‌بلند Urus با توان ۶۰۰ اسب بخاری سریع‌ترین شاسی‌بلندی خواهد بود که تاکنون تولید شده است.

احتمالاً این اتومبیل طی سال ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد و شرکت لامبورگینی امیدوار است سالانه ۳۰۰۰ دستگاه از این اتومبیل را به فروش برساند.


برگرفته از
LAMBORGHINI
لینک کوتاه

دیدگاه