مشخصات تبلت LG G PAD 8.3 در یک نگاه

نویسنده:

۰۹:۲۳:۵۳


  • صفحه نمایش 8.3 اینچی Full HD از نوع IPS
  • پردازنده قدرتمند چهار هسته‌ای 1.7 گیگاهرتزی
  • امکان جفت کردن تبلت با گوشی های هوشمند اندرویدی با استفاده از قابلیت Q PAIR
  • امکان بهره گیری از چند وظیفه گی با وجود قابلیت های QSLIDE و SLIDE ASIDE

صفحه نمایش 8.3 اینچی Full HD از نوع IPS

LG G PAD از یک صفحه نمایش 8.3 اینچی Full HD بهره می‌برد که علیرغم بزرگ بودن هنوز هم به خوبی قابل مدیریت بوده و شما را در تصویری واضح، شفاف و زنده غرق می‌کند.

پردازنده چهار هسته‌ای 1.7 گیگاهرتزی Qualcomm Snapdragon 600

LG G PAD 8.3 با فراهم آوردن امکان اجرای چند نرم افزار به صورت همزمان، مرور سریع وب و یا رندر روان گرافیک حتی در بازی های سنگین، به شما در کسب تجربه‌ای بی نظیر از کار با اندروید کمک می‌کند.

Q PAIR

بدون هیچ تأخیر و تردیدی میان ابزارهای تان جابجا شوید. اگر یک بار با استفاده از Q PAIR ، LG G PAD 8.3 و گوشی هوشمند اندرویدی تان را به هم متصل کنید، دیگر هیچگاه هیچ چیزی را از دست نداده و همیشه در دسترس خواهید بود.

یادآور پیام/ تماس

هنگامی که از تبلت تان استفاده می‌کنید و گوشی تان در اتاق دیگری قرار دارد هم در دسترس باشید.  G PAD 8.3 هنگام دریافت پیام و یا تماس با نمایش آیکونی در گوشه سمت راست بالای صفحه شما را فورا از آن آگاه خواهد کرد.س

دسترسی به آخرین نرم افزارهای در حال اجرا با Recent App

هیچ چیز را در هنگام جابجایی میان ابزارهای مختلف تان از دست ندهید. گوشی تان را خاموش کنید و کارتان را بر روی صفحه بزرگتری پی بگیرید. LG G PAD 8.3 با نمایش برچسبی بر روی صفحه حاوی برنامه‌ای که در گوشی تان در حال استفاده از آن بودید، به شما امکان می‌دهد که به آسانی و با یک کلیک به ادامه کارتان مشغول شوید.

انتقال یادداشت‌ها با Quick Memo Transfer

یادداشت‌ها و تصاویر ثبت شده از صفحه را با انتقال سریع میان LG G PAD 8.3 و گوشی هوشمندتان ، به آسانی و به سرعت به اشتراک بگذارید.

چند وظیفه گی: قابلیت QSLIDE

با استفاده از قابلیت QSlide می‌توانید چندین نرم افزار را به صورت همزمان اجرا کرده و آن‌ها را بر روی صفحه نمایش بزرگ G PAD 8.3 مشاهده کنید. این قابلیت امکان تغییر اندازه و شفافیت هر یک از این پنجره‌ها را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

چند وظیفه گی: قابلیت SLIDE ASIDE

برای چند وظیفه گی موثرتر و سریع تر ، Slide Aside به شما امکان می‌دهد تا با کشیدن سه انگشت تان بر روی صفحه‌ای که در آن هستید، به سایر نرم افزارهای در حال اجرا که حداکثر تعداد آن‌ها به سه می‌رسد، دسترسی پیدا کنید.

SMARTSHARE

SmartShare به کاربران امکان می‌دهد تا فایل هایی از قبیل عکس ، آهنگ، ویدیو و اسناد را به صورت بی سیم به دیگر ابزارهای سازگار از طریق اتصالی ساده و رایگان انتقال دهند.

QREMOTE

تلویزیون‌ها و ست تاپ باکس های خود را در هر اتاقی که هستند به آسانی و از طریق یک کنترل واحد مدیریت کنید. LG G Pad 8.3 می‌تواند به عنوان کنترلی همه کاره به کمک شما بیاید.

چند کاربره بودن

به آسانی G Pad 8.3 را با دیگران به اشتراک گذارده و در عین حال از اطلاعات شخصی تان نیز محافظت کنید. امکان تعریف تا هشت کاربر برای شما در نظر گرفته شده است و امکان تخصیص نرم افزارهای اختصاصی برای ارائه تجربه‌ای منحصربفرد از کار با تبلت برای هر یک از آن‌ها نیز در اختیار شماست.

تجربه تان را بهبود ببخشید

VR Panorama

تصاویر 360 درجه تهیه کرده و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

امکان مکث و ادامه ضبط ویدیویی

هر گاه بخواهید می‌توانید در ضبط ویدیویی وقفه‌ای بوجود آورده و سپس آن را برای تهیه یک ویدیوی پیوسته ادامه دهید.

Capture Plus

تمامی صفحات وب را ذخیره کرده و بعدا آن‌ها را مرور کنید.

Clip Tray

هرچه را می‌خواهید کپی کنید و سپس مستقیما آن‌ها را از حافظه موقت گوشی به اشتراک بگذارید.

Life Square

ژورنال تصویری تمامی فعالیت های روزمره تان را مشاهده کنید.

Quick Translator

ترجمه فوری لغات مورد نظرتان را بر روی صفحه مشاهده کنید.

Knock On

با ضربات دوگانه بر روی صفحه نمایش؛ تبلت تان را بیدار کنید؛

تجربه‌ای شیرین تر

Android 4.2.2 Jelly Bean تجربه کاربری بسیار شیرینی از اندروید ارائه می‌کند. با وجود قابلیت های بسیار خوب، حتی انجام ساده ترین کار هم با آن لذت بخش هستند و شما را بیش از هر وقت دیگری راضی نگاه می‌دارند.

برگرفته از
LG G PAD 8.3
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه