آپارتمانی که داخل یک جعبه جای می‌گیرد!

نویسنده:

۱۲:۵۳:۳۰

اسباب‌کشی برای دانشجویان امری بسیار رایج است. علاوه بر سختی‌هایی که در مرحله جستجوی آپارتمان جدید وجود دارد، بسته‌بندی، جابه‌جایی و باز کردن مجدد بسته‌ها بسیار سخت است. حالا یک پروژه در سایت Indiegogo از شرکت Our Paper Life ارائه شده که قصد دارد به دانشجویان کمک کند تا سریع‌تر اسباب‌کشی کرده و جابه‌جا شوند.

 این پروژه که Room in a Box نام دارد، دقیقاً به معنای اتاق داخل یک جعبه است. تمام اسبابی که لازم دارید تا یک اتاق را بسازید، به راحتی داخل یک جعبه تروتمیز جای می‌گیرند. این اسباب عبارت‌اند از یک صندلی، یک کمد، یک سطل آشغال، یک تختخواب بدون تشک و البته یک جعبه که به راحتی قابل‌حمل است. سازنده این پروژه آن را جابه‌جایی در ۳۰ دقیقه می‌نامد؛ زیرا کل فرآیند تنها در عرض نیم ساعت انجام می‌شود.

علاوه بر این، سرهم کردن این اسباب و لوازم به ابزار یا چسب خاصی نیاز ندارد. شما می‌توانید به صورت دستی تمام اسباب و لوازم را سرهم کنید. اسباب داخل این جعبه از موادی ساخته شده‌اند که ۷۵ درصد آن‌ها قابل بازیافت هستند. البته صندلی موردنظر زیاد راحت نیست، در نتیجه شاید مجبور شوید از یک یا دو بالش بهره ببرید.
زمانی که دوباره بخواهید جابه‌جا شوید، Room in a Box به راحتی باز می‌شود و دوباره داخل جعبه جای می‌گیرد. این امر به شما اجازه می‌دهد به راحتی اسباب را در مکان جدید سرهم کرده و از آن‌ها استفاده کنید.
اگر در مورد دوام این اسباب و لوازم نگران هستید، سازندگان Room in a Box اظهار داشته‌اند نمونه آزمایشی میز تحریر آن‌ها پس از سه سال هنوز استحکام دارد؛ به عبارت دیگر، فعلاً لازم نیست نگران استحکام آن‌ها باشید. اگر از آن‌ها خسته شدید، به راحتی می‌توانید روی سطح آن‌ها نقاشی بکشید یا آن‌ها را رنگ کنید تا ظاهری جدید به دست آورید.
تا ماه مه سال ۲۰۱۵، این پروژه توانست بودجه‌ای معادل ۱۸۵٬۰۰۰ دلار به دست آورد. اگر ۱۴۹ دلار بپردازید، می‌توانید تا ماه اوت ۲۰۱۵ Room in a Box خود را به دست آورید.

 
برگرفته از
اسباب‌کشی
لینک کوتاه

دیدگاه