رونمایی از سیستم اینفوتینمنت Sync 3 توسط فورد

نویسنده:

۰۲:۱۹:۴۳

 
پیش‌بینی می‌شود شرکت فورد به زودی رسماً به‌کارگیری Android Auto یا Apple CarPlay‌ را اعلام کند؛ اما فعلاً این شرکت در حال کار بر روی نسخه جدید سیستم اینفوتینمنت خود یعنی Sync 3 است.

این شرکت اعلام کرد سیستم Sync 3 را در اتومبیل‌های Escape و Fiesta مدل ۲۰۱۶ به کار خواهد گرفت. هر دو مدل در تابستان سال جاری برای فروش عرضه خواهند شد.
از جمله تغییراتی که در سیستم Sync 3 اعمال خواهند شد، عملکرد سریع‌تر، شناسایی صدای مکالمه و یک صفحه‌نمایش لمسی است که همانند گوشی هوشمند می‌توان با انگشت روی آن زوم کرد. این سیستم با استفاده از یک سخت‌افزار و یک نرم‌افزار کاملاً جدید ارائه خواهد شد.

نائب رئیس بخش بازاریابی و فروش شرکت فورد، Mark LaNeve، در این رابطه گفت: «سیستم Sync همواره به دنبال ارائه روشی مطمئن‌تر برای اتصال گوشی‌های هوشمند مشتری‌ها بوده تا حواس رانندگان به جاده و دستانشان روی فرمان باشد. مشتری‌ها به ما می‌گویند این فناوری را می‌خواهند و دوست دارند کاربرد آن همانند یک گوشی هوشمند، سریع‌تر و مطمئن‌تر شود. سیستم Sync 3 به منظور تأمین این نیازها ارائه می‌شود».

شرکت فورد، قابلیت تشخیص صدای این سیستم را به روشی منطقی و تنها با کاهش تعداد مراحل موردنیاز برای فرمان دادن بهبود داده است. قابلیت AppLink این شرکت نیز بهبود یافته و به هنگام اتصال به یک آیفون، با Siri Eyes-Free شرکت اپل ادغام می‌شود. همچنین سیستم Sync 3 مجهز به آپدیت‌های نرم‌افزاری وای‌فای است و قابلیت 911 Assist را بهبود بخشیده است.

شرکت رقیب فورد یعنی شورلت، هفته گذشته اعلام کرد در ۱۴ مدل از اتومبیل‌های خود از Android Auto‌ و Apple CarPlay استفاده خواهد کرد. این اتومبیل‌ها عبارت‌اند از مدل‌های ۲۰۱۶ Cruze، Spark، Malibu، Impala، Volt، Camaro، Camaro Convertible، Corvette، Corvette Convertible، Colorado، Tahoe، Silverado، Silverado HD و Suburban.
پیش‌بینی می‌شود شرکت فورد طی سال جاری خبر استفاده از CarPlay و Android Auto‌ را منتشر کند.

 

برگرفته از
Sync 3
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “رونمایی از سیستم اینفوتینمنت Sync 3 توسط فورد”