نمایش قابلیت‌های دوربین آیفون ۶

نویسنده:

۰۲:۳۰:۲۳

افرادی که صاحب یک آیفون ۶ هستند، می‌دانند که این گوشی یک دوربین فوق‌العاده خوب دارد. شرکت اپل در ماه مارس با راه‌اندازی کمپین Shot on iPhone 6 قابلیت ثبت تصویر این دوربین را به خوبی نشان داد. در این کمپین تصاویری که توسط ۸۰ کاربر آیفون ۶ ثبت شده بودند، روی بیلبوردهایی در ۷۰ شهر در ۲۴ کشور منتشر شد.
این شرکت که از تصاویر کاربران عادی Flickr و Instagram استفاده کرده بود، می‌خواست نشان دهد که همه افراد یا حداقل همه افرادی که دید خوبی دارند، می‌توانند تصاویر فوق‌العاده جذابی ثبت کنند.

حالا پس از این کمپین موفقیت‌آمیز، شرکت اپل قصد دارد قابلیت‌های ویدئویی دوربین آیفون ۶ را نیز به نمایش بگذارد.
۷ ویدئو که ترکیبی از موضوعات مختلف از کودکانی که در حال بازی هستند تا سگی که روی چمن دراز کشیده، است، قبل از انتشار در تبلیغات تلویزیونی در بیش از ۲۰ کشور، ابتدا در سایت iPhone World Gallery منتشر شد. همان‌طور که انتظار دارید چند قابلیت از دوربین آیفون ۶ مانند حرکت آهسته و نمایش فرآیندهای طولانی در زمان کوتاه در این ویدئوها به نمایش گذاشته شدند. این قابلیت‌ها تنها در عرض ۱۵ ثانیه به تصویر کشیده شده‌اند. در واقع، هر کلیپ تنها ۱۰ ثانیه است و لوگوی شرکت اپل ۵ ثانیه باقی‌مانده را پر می‌کند.

این ویدئوها نیز همانند تصاویری که در کمپین ماه مارس این شرکت وجود داشت، توسط کاربران عادی آیفون ۶ ثبت شده‌اند.


 
طی ماه‌های اخیر شاهد قابلیت‌هایی که آیفون ۶ در اختیار افراد حرفه‌ای قرار می‌دهد، بوده‌ایم. اوایل سال جاری این گوشی به همراه یک دستگاه آیپد ایر ۲ برای فیلم‌برداری یک قسمت از سریال Modern Family مورد استفاده قرار گرفت.
البته اپل می‌داند که گوشی‌های هوشمند پیشرفته امروزی می‌توانند تصاویر و ویدئوهای شگفت‌انگیزی ثبت کنند، در نتیجه امیدوار است از طریق کمپین Shot on iPhone 6 که همچنان ادامه دارد، بتواند افراد را متقاعد کند تا آیفون ۶ بخرند.
منبع: http://www.digitaltrends.com/photography/apple-gets-iphone-6-users-to-highlight-handsets-video-features/

 

برگرفته از
دوربین آیفون ۶
لینک کوتاه