اپلیکیشنی برای جستجوی عکس‌ها و GIF‌های بامزه

نویسنده:

۰۲:۰۰:۰۲

Imgur نام یک سرویس آنلاین به اشتراک‌گذاری عکس است که محبوبیت خود را از طریق عکس‌ها و GIF‌های بامزه به دست آورده است. حالا این سرویس آنلاین، یک اپلیکیشن اندرویدی ارائه کرده تا کاربران اندروید نیز همانند کاربران iOS از این عکس‌های بامزه بهره‌مند شوند. Imgur مختص اندروید از یک گالری کاملاً جدید و مبتنی بر طراحی کارتی بهره می‌برد. کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانند تعداد بی‌شماری پست را ببینند. کاربران با یک ضربه ساده می‌توانند به عکس‌هایی که می‌بینند، رأی دهند، نظر خود را منتشر کرده یا پست‌های موردعلاقه خود را مشخص کنند.

این شرکت نسخه اندروید این اپلیکیشن را با کمک ۱۰۰۰ طرفدار تست کرد و اظهار داشت که بازخورد بسیار مثبتی داشته است. رئیس بخش موبایل Imgur، Andrew Shu، طی یک بیانیه گفت: «این اولین اپلیکیشن اندرویدی ما است که کاملاً از نو ساخته شده است. ما می‌خواستیم یک تجربه اول بهتر برای دستگاه‌های همراه ارائه دهیم تا کاربران بتوانند به راحتی و زمانی که به خندیدن نیاز دارند، زمانی که حوصله‌شان سر رفته یا هر زمانی که می‌خواهند، وارد Imgur شوند».

همچنین این شرکت وعده داده که یک به‌روزرسانی برای اپلیکیشن iOS ارائه دهد که در حال حاضر تحت بررسی اپل قرار دارد. این اپلیکیشن به‌روزرسانی شده دارای یک سری ویژگی جذاب مانند توانایی آپلود عکس نیز خواهد بود. Imgur جدید برای اندروید و برای آیفون به کاربران اجازه می‌دهد داستان‌های تصویری جدیدی را ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند عکس بگیرند یا عکس‌هایی را از گالری گوشی خود انتخاب کنند. سپس به صورت اتوماتیک این عکس‌ها را با جامعه Imgur به اشتراک بگذارند.

البته به همراه این اپلیکیشن‌های جدید تبلیغات جدیدی نیز منتشر می‌شود. سال گذشته شرکت Imgur اعلام کرد قصد دارد از تبلیغات برای بهبود وضعیت مالی خود استفاده کند. سایت Imgur بیش از سی میلیون کاربر از آمریکا دارد و این شرکت به دنبال افزایش درآمد خود و تأمین خواسته‌های کاربرانش است. این شرکت در یک پست وبلاگ اظهار داشت که قصد دارد یک سری پست از گروهی از کسب‌وکارهای کوچک را منتشر کند.

طبق گفته Imgur، از تبلیغات پاپ‌آپ، صداهایی که به صورت خودکار پخش می‌شود یا تایمرهایی که کاربران را قبل از مشاهده پست بعدی منتظر می‌گذارند، استفاده نخواهد شد. همچنین این شرکت وعده داده تا کاربران پست‌های تکراری را نبینند و برچسبی آبی‌رنگ در بالای گوشه سمت راست این پست‌ها قرار داده شود.

اگر مشاهده چند تبلیغ برای شما اشکالی ندارد، می‌توانید اپلیکیشن اندرویدی Imgur‌ را از Google Play Store دانلود کنید.

 

برگرفته از
Imgur
لینک کوتاه