رونمایی از سانتافه جدید هیوندای

نویسنده:

۰۱:۳۴:۲۴

اتومبیل سانتافه ۳ سال پیش رونمایی شد. حالا این اتومبیل ظاهر خود را تغییر داده؛ اما فعلاً این ظاهر جدید مختص بازار کره جنوبی است.

این کراس‌اور با این به‌روزرسانی، مطمئناً بسیار مدرن‌تر شده است. بخش گریل طرح ۳ نواره را حفظ کرده؛ اما هر بخش دارای یک سری برش‌ در لبه است تا ظاهر بسیار جذاب‌تری به دست آورد. در بخش پایین، ورودی هوا بزرگ‌تر شده تا تهاجمی‌تر به نظر برسد و چراغ‌های LED بالای چراغ‌های مه‌شکن نصب شده‌اند. چراغ‌های جلو نیز مجدداً طراحی شده‌اند تا شکل تیزتری داشته باشند. طبق گفته هیوندای، سپر عقب و چراغ‌های عقب نیز تغییراتی داشته‌اند؛ اما این شرکت عکسی از این تغییرات منتشر نکرده است. در داخل کابین نیز همانند بیرون آن یک سری تغییرات اعمال شده که شامل طرح جدید بخش نشانگرها به همراه چند فونت و آیکون جدید است.

این سانتافه جدید حداقل در کره جنوبی دارای یک سری فناوری جدید نیز است. خریداران می‌توانند کروز کنترل قابل تطبیق، ترمز خودکار در شرایط اورژانسی و یک سیستم دوربین ۳۶۰ درجه با دستیار پارک را درخواست کنند. در این نشست اعلام شد که شرکت هیوندای قصد دارد کاری کند سانتافه امتیاز خوبی در تست تصادف Insurance Institute for Highway Safety آمریکا به دست آورد.

 

برگرفته از
Santa Fe
لینک کوتاه