آغاز فروش موتورسیکلت ۱۸۴٬۰۰۰ دلاری هوندا

نویسنده:

۰۲:۵۹:۲۳

شرکت هوندا تعداد بسیار محدودی از موتورسیکلت‌های مسابقه‌ای RC213V را در سال ۲۰۱۶ تولید خواهد کرد که در دسترس عموم قرار می‌گیرند. مدل ۲۰۱۶ این موتورسیکلت که RC213V-S نام دارد، تقریباً تمام ویژگی‌های موتورسیکلت‌های مسابقه‌ای و لوازم الکترونیکی پیشرفته مانند فناوری شناسایی موقعیت که از طریق پروژه ASIMO هوندا توسعه یافته را دارد.

این موتورسیکلت زیبا است و مهندسی شگفت‌انگیزی دارد. تنها مشکل احتمالی قیمت ۱۸۴٬۰۰۰ دلاری آن است. با این قیمت می‌توان ۱۳ موتورسیکلت CBR1000RR هوندا خرید.
برای علاقه‌مندان به موتورسیکلتی که می‌توانند چنین قیمتی را برای این موتورسیکلت بپردازند، این قیمت بسیار معقول به نظر می‌رسد؛ زیرا فناوری این موتورسیکلت شگفت‌انگیز است و می‌تواند در بالاترین سطوح مسابقات به رقابت بپردازد. با این حال، این موضوع را نیز در نظر بگیرید که خرده‌فروشی این موتورسیکلت گران‌قیمت، یک اتفاق نادر و غیرعادی است، به ویژه برای شرکتی که معمولاً موتورسیکلت‌هایی که تولید می‌کند به عنوان بخشی از یک سدان پایه از هوندا به فروش می‌رسند.

اگر می‌خواهید صاحب این موتورسیکلت شوید، در حال حاضر شرکت هوندا سفارش‌ها را ثبت می‌کند. با این حال با قیمت این موتورسیکلت می‌توانید اتومبیل‌های زیر را نیز خریداری کنید.پورشه ۹۱۱ توربو S (۱۸۲٬۰۰۰ دلار)

مازراتی Gran Turismo Convertible MC Centennial Edition (۱۸۲٬۰۰۹ دلار)

مرسدس-بنز AMG GT S (۱۲۹٬۰۰۰ دلار)

BMW i8 (۱۳۶٬۵۰۰ دلار)

Dodge Viper ACR (۱۱۷٬۸۹۵ دلار)

Aston Martini V8 Vantage S (۱۳۰٬۷۰۰ دلار)

آئودی R8 Spyder V10 (۱۶۶٬۱۰۰ دلار)

نیسان GT-R NISMO (۱۴۹٬۹۹۰ دلار)

 

برگرفته از
Honda RC213V
لینک کوتاه

دیدگاه