اپلیکیشن اوبر، گرفتن تاکسی برای مسافرین را آسان می‌‏کند

نویسنده:

۰۸:۵۶:۱۰

اگر قبلاً از اوبر استفاده کرده باشید می‌دانید که اوبر یک سنجاق را در نقشه برای کاربران قرار می‌دهد تا آن را تعقیب کنند؛ بدین ترتیب اگر مسافری در خیابان قصد دارد سوار تاکسی شود، به راحتی می‌‌‌‏تواند وارد اپلیکیشن اوبر شود، درخواست گرفتن تاکسی را وارد کند و تاکسی که به وی نزدیک می‌‌‌‏شود را در هر زمان ردیابی کند.
در برنامه اوبر، هم راننده و هم مسافر می‌‌‌‏توانند در هر لحظه موقعیت یکدیگر را ردیابی کنند؛ اما با توجه به تغییرات جدید در حوزه‌ی حریم خصوصی، از این به بعد رانندگان قادر خواهند بود که مکان شما را در صورتی که این اجازه را به آنان داده باشید ردیابی کنند.

اوبر در خبری که هفته پیش منتشر کرد، بزرگترین تغییرات را در زمینه‌ی  حریم خصوصی خاطرنشان کرد.
اوبر نه تنها زمانی که در پس‌زمینه در حال اجرا شدن است، به داده‌های موقعیت شما دسترسی دارد، بلکه اطلاعات مربوط به تماس‌ها را برای فرستادن پیشنهادات تبلیغاتی برای دوستان و اعضای خانواده‌ی شما به کار می‌‌‌‏گیرد.
به خاطر داشته باشید که اینها همگی ویژگی‌های اختیاری هستند که هر زمان خواستید می‌توانید در این برنامه روشن و یا خاموش کنید.
شما می‌توانید بیانیه‌ی مربوط به تغییرات در مورد حریم خصوصی کاربر را در وب‌سایت اوبر بخوانید؛ ولی تغییرات تا قبل از ۱۵ جولای اعمال نخواهند شد. اگر کاربر اوبر هستید باید انتظار داشته باشید که در حول و حوش این زمان اعلانی را دریافت کنید که از شما اجازه‌ی دسترسی به داده‌های موقعیت و دفترچه‌ی آدرس را بخواهد.


برگرفته از
Uber
لینک کوتاه

دیدگاه