قرعه‌کشی بزرگ جشنواره ۴۴۴ همزمان با ورود LG G4 به بازار ایران برگزار شد

نویسنده:

۰۹:۰۳:۵۷

صف طویل علاقه‌مندان گوشی‌های هوشمند برای پرچمدار خاص ال‌جی

از زمانی که زمزمه‌های حضور G4 در بازار آغاز شد، شور و اشتیاق زیادی در میان علاقه‌مندان و منتقدین محصولات فناورانه ایجاد گردید. گوشی G4 بر روی انتقال حس زیبایی خوشایند، تجربه بصری عالی، کاربری انسان‌محور و تجربه عکاسی حرفه‌ای متمرکز شده است. دوربین G4 به عقیده بسیاری از منتقدین بهترین دوربینی است که تابحال بر روی یک گوشی تلفن همراه نصب شده است. LG G4 احساسات انسانی را در خود مجسم کرده است که این مسئله به وضوح در طراحی خارجی Slim Arc و رابط کاربری گرافیکی آن پیداست. چندی پیش شرکت ال‌جی در ایران با جشنواره ۴۴۴ علاقه‌مندان به گوشی ال جی G4 را غافلگیر کرد و تصمیم گرفت این پرچمدار هوشمند را در مراسمی ویژه در اختیار مصرف‌کنندگان علاقه‌مند قرار دهد.

جشنواره ۴۴۴ در دو بخش آنلاین و حضوری برگزار شد. در بخش آنلاین علاقه‌مندان به گوشی G4 از تاریخ ۱۱ خرداد ماه با مراجعه به وب‌سایت lg.com/ir/g4preorder اقدام به پیش‌ثبت‌نام کرده بودند تا پس از قرعه‌کشی برنده کارت هدیه به ارزش ۲۰ میلیون و ۸ میلیون ریال برای به‌ترتیب ۴۴ و ۴۴۴ نفر شوند. از سوی دیگر در بخش حضوری مشتریان ال‌جی روز سه‌شنبه از ساعت ۱۰ صبح بلیط‌های قرعه‌کشی را برای شرکت در بخش حضوری جشنواره ۴۴۴ از فروشگاه ال‌جی در چارسو تهیه کردند. در ساعت ۵ عصر آقای رضا رشیدپور مجری مراسم از میان بلیط‌های توزیع شده قرعه‌کشی را انجام دادند و جوایزی به شرح زیر به شرکت‌کنندگان علاقه‌مند اهدا شد:

  • ۴۴ گوشی G4 برای ۴۴ نفر به صورت رایگان
  • ۴۴ گوشی G4 برای ۴۴ نفر با ۴۴ درصد تخفیف
  • ۴۴۴ گوشی G4 برای ۴۴۴ نفر با ۱۰ درصد تخفیف
پس از اعلام اسامی این افراد خوش‌اقبال، برندگان به فروشگاه گلدیران چارسو مراجعه کردند تا این پرچمدار بی‌نظیر را دریافت کنند. 

برگرفته از
LG G4
برچسب ها