اطلاعیه رسمی شرکت شورلت به زبان شکلک‌ها

نویسنده:

۱۱:۲۴:۴۴

شرکت شورلت نسل جدید سدان کوچک Cruze را که برای افراد جوان طراحی شده، طی هفته جاری معرفی خواهد کرد. از آنجا که این سدان مختص جوان‌ها طراحی شده، تیم ارتباطات جنرال موتورز از روشی خاص برای اعلام این خبر استفاده کرده است. اعلامیه رسمی این شرکت بدین شکل منتشر شده است.
اگر فرصت ندارید این شکلک‌ها را ترجمه کنید، نگران نباشید. ما این کار را انجام دادیم و شکلک‌ها را به حروف الفبا تبدیل کردیم که در ادامه می‌خوانید.
افراد خوشحال اتومبیل دوست دارند.

شهر، اتومبیل، موسیقی، توقف. شهر، شهر، شهر، شهر، ساعت ۱۱ عصر، خوشحال و ناراحت، یک اتومبیل جدید که افراد جوان دوست دارند. گوشی خود را معاوضه کنید، به سالن بولینگ مثلثی شکل بروید، به پمپ‌بنزین رفته و بسکتبال، فوتبال، فوتبال آمریکایی، بیس‌بال، تنیس و دوچرخه‌سواری کنید. با نان جدید، لباس جدید، کفش جدید، رژ جدید و افرادی که می‌رقصند و به یکدیگر پیام می‌فرستند، موافقت کنید. اتومبیلی برای افراد حوزه کسب‌وکار که پیامک می‌فرستند، من ایده جدیدی برای یک اتومبیل روی زمین دارم.

  • شکل مثلث: من به شدت مسابقه‌های بسکتبال و فوتبال را دوست دارم.
  • علامت گوشی: ۷ گوشی، خوب است؛ اما بگردید و ۱۰۰ کتاب بخوانید. اتومبیل‌ها از گوشی‌ها خوششان می‌آید. الماس‌ها شما را اخمو خواهند کرد.
  • صندلی هواپیما: راه بروید، برقصید و موهایتان را درست کنید.
  • بنزین، ۲۰۱۵: ۳۵ به ازای پل به ۲۰۱۶. آفرین! در ۶ ساعت، روز ۱۵ خواهد بود؛ سهام در حال بالا رفتن است.
  • خطر: به کیف پول‌ها فکر کنید. روشن شد ستاره.
  • اتومبیل: به زودی، گل‌ها.
  • اتومبیل؛ زمین می‌چرخد.
یک اتومبیل از روز تا شب حرکت می‌کند؛ در رنگین‌کمان‌ها، شهرها و پل‌ها! اتومبیل‌ها، گوشی‌ها، پمپ‌های بنزین، قطارهای شهربازی، دوست داشتن، ۱۰۰ بار، بررسی کنید.
به دنبال مقصد ۱۹۱۱ باشید، شهر، اتومبیل، آهنگ، توقف. شورلت و ۳ زمین. شورلت به پمپ‌بنزین‌هایی می‌رود که دوست دارید.
خواب‌آلود شوید، از کامپیوتر و گوشی برای بازدید از سایت www.chevrolet.com استفاده کنید.
اگر چیزی از این اعلامیه متوجه نشدید، بایستی کارمندان شورلت را سرزنش کنید.

 

برگرفته از
شورلت
لینک کوتاه

دیدگاه