‌‌فروش نسخه کامپیوتر Batman: Arkham Knight به حالت تعلیق درآمد

نویسنده:

۰۸:۳۸:۰۹

متن اصلی این نامه به این شرح است:

"ما میخواهیم از تمامی کسانی که با نسخه کامپیوتر Batman: Arkham Knight  با مشکلات و نواقص زیادی مواجه  شدند عذرخواهی کنیم، ما با این مشکلات با جدیت برخورد خواهیم کرد و تا زمان رفع شدن آن‌ها فروش بازی را بصورت تعلیق نگه خواهیم داشت تا بتوانیم با رفع آن‌ها عنوانی درخور استانداردها و کیفیت خودمان عرضه کنیم. ما برای مشتریانمان ارزش زیادی قائل هستیم و با وجود اینکه میدانیم افراد بسیار زیادی از نسخه کامپیوتر بازی لذت می‌برند، اما در پی آن هستیم تا بهترین و کامل‌ترین تجربه را در اختیار طرفداران خود قرار دهیم.

تشکر می‌کنیم از تمامی افرادی که نظرات گرانبهایشان را در اختیار ما گذاشتند، لازم به ذکر است که در حال بررسی تمامی نظرات و انتقادها در فروم و قسمت نظرات استیم بازی هستیم و قطعا تمامی آن‌هارا مد نظر قرار می‌دهیم.

تمامی کسانی که بازی را خریداری کرده‌اند اما از تجربه آن لذت کافی نبرده‌اند می‌توانند تا برطرف شدن مشکلات صبر کنند و درغیر اینصورت، از طریق بخش پس دادن بازی‌های استیم یا مراجعه به محل خرید بازی، پول خود را پس بگیرند.

طرفداران سری بازی‌های بتمن همیشه درکنار این عنوان بوده‌اند و ما موفقیت این بازی را مدیون آن‌ها می‌دانیم و ضمن تشکر از آن‌ها، پیشاپیش از صبر و بردباری آنان نیز تشکر میکنیم و هرچه سریع‌تر در پی آن هستیم تا با انتشار آپدیت نسخه کامپیوتر بازی، تجربه به اتمام رساندن آخرین قسمت از این سری را آنطور که مد نظرمان بود در اختیارتان قرار دهیم."

 

برگرفته از
Batman: Arkham Knight
لینک کوتاه