سرویس جدید Zapp رقیب اپل پی در انگلستان

نویسنده:

۱۰:۵۱:۱۷

 این سرویس که در سال 2013 و با هدف ارائه پرداخت های آنی و موبایلی توسط شرکت VocaLink راه اندازی شد، سیستم های یکپارچه خود را از طریق اپلیکیشن بانکی به میلیون ها انگلیسی ارائه می کند و در مسیر ارائه «پرداخت های سریع تر» قرار گرفته است.

با راه اندازی این سرویس در تابستان سال جاری، مشتریانی که هنگام انجام خریدهای درون فروشگاهی و خریدهای آنلاین نماد «پرداخت با اپلیکیشن بانکی» را انتخاب می کنند، خواهند دید که اپلیکیشن پرداخت بانکی آن ها به صورت اتوماتیک بر روی صفحه گوشی هوشمندشان نمایش داده می شود و آن ها می توانند به سادگی فرایند پرداخت خود را کامل نمایند. همچنین پرداخت با این نماد از سوی فروشگاه های معمولی داخل خیابان ها نیز پذیرش می شود.

پیتر کینان، مدیر اجرایی Zapp می گوید: «ما از رونمایی اپلیکیشن جدید پرداختی خود بسیار خوشحالیم. همه مشتریان ما این اپلیکیشن را آزمایش کرده اند و این موضوع در استفاده آن ها از سرویس پرداخت موبایلی با پشتیبانی بانک مورد اعتمادشان بسیار مؤثر است.»

بانک های HSBC ، first direct، Nationwide، Santander و Metro Bank همگی به استفاده از اپلیکیشن Zapp در داخل اپلیکیشن های موبایلی و تبلتی خود متعهد شده اند و این تکنولوژی را به 18 میلیون مشتری ارائه خواهند کرد. همچنین فروشگاه های Sainsbury، Asda،House of Fraser و Shop Direct اولین گروه از فروشگاه هایی هستند که از این سرویس استقبال کرده اند.

با این حال، به نظر می رسد این سرویس توسط اپل ضربه بخورد. زیرا در روز گذشته، شرکت اپل نیز فهرست بانک ها و بخش های تجاری خود را آماده کرده است و در آن فهرست مشاهده می شود که سرویس حمل و نقل لندن نیز برای راه اندازی اپل پی در ماه جولای آمادگی لازم را دارد.
برگرفته از
Zapp
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه