کارگردان فیلم Uncharted بار دیگر تغییر می‌یابد

نویسنده:

۱۲:۵۴:۲۶

ابتدا سایت Heroic Hollywood و پس از آن io9 گزارش دادند که Seth Gordon(کاگردان عناوین سینمایی چون Horrible Bosses و Identity Thief) دیگر کارگردانی فیلم Uncharted را بر عهده ندارد. البته علت این موضوع همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، چرا که سایت Heroic Hollywood ادعا می‌کند که Tom Rothman، رئیس Sony Pictures، درخواست کرده است تا فیلم با بودجه کمتری ساخته شود، اما منبع خبری io9 علت این موضوع را تنها تغییر روند ساخت می‌داند.

Gordon پیش‌تر گرفته بود که قصد دارد به جای تکرار و بازگویی داستان نسخه‌های سری Uncharted، داستانی تازه و متفاومت را روایت کند؛ حال با به روی کار آمدن کارگردان جدید، احتمال آن زیاد است که فیلم با تغییرات زیادی مواجه شود.

تابستان گذشته، Gordon گفته بود که فیلم‌برداری Uncharted اوایل سال 2015 آغاز خواهد شد، موضوعی که گویا اتفاق نیفتاد.
فیلم Uncharted برای اولین بار در سال 2009 معرفی شد، و از آن زمان این پروژه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. کارگردان‌های مختلفی چون دیوید اوراسل و نیل برگر برای کارگردانی این کار انتخاب شدند و حتی نام هنرپیشه‌هایی چون مارک والبرگ، رابرت دنیرو، جو پسکی، امی آدامز و اسکارلت جوهانسون به میان آمد.

Chris Pratt از جمله کسانی بود که ایفای نقش ناتان دریک، شخصیت اصلی سری Uncharted، را رد کرد، از طرفی دیگر نویسندگانی چون Seth Rogen و Evan Goldberg از نوشتن داستان این فیلم سرباز زدند. گلدبرگ در سال 2013 در این باره گفت:"این فیلم قرار است همانند سری Indiana Jones شود. خیلی خوب می‌شود اگه بتوانیم راهی پیدا کنیم تا آن را شبیه Indiana Jones نکنیم."
در راستای هک شدن Sony Pictures، اطلاعاتی از این فیلم بر ملا شد و سایت‌های خبری حتی توانستند نگاه کوتاهی به فیلم‌نامه 124 صفحه‌ای آن داشته‌ باشند.
در مورد خود سری Uncharted هم باید گفت که نسخه‌ای بازسازی شده از سه عنوان اول، قرار است در 9 اکتبر(17 مهر) و. Uncharted 4: A Thief’s End نیز در اوایل سال 2016 میلادی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.
 

 

برگرفته از
Uncharted
لینک کوتاه

دیدگاه