تمامی نسخه‌های Fallout 4: Pip-Boy Edition برای بار دوم به فروش رفتند

نویسنده:

۱۲:۱۲:۳۳

سپس در اوایل این هفته، بتسدا اعلام کرد به دلیل فروش پرسرعت این نسخه که باعث شد بسیاری از افراد فرصن خرید آن‌را نداشته باشند، تعداد بیشتری مهیا و در سایتهای آمازون، GameStop  و Best Buy برای آمریکای شمالی و کانادا آماده فروش هستند که دوباره تمامی نسخهها به فروش رفتند و همچنین بتسدا اعلام کرد هفته دیگر تعداد نسخه‌های آماده فروش و تاریخ پیش‌فروش برای اروپا را اعلام خواهد کرد.

Fallout 4: Pip-Boy Edition  ، گجت محبوب و کارآمد بازی به نام pip – boy   را به دنیای واقعی می‌آورد که به کمک یک اپلیکیشن برروی اسمارت‌فون‌ها، بخشی از وظایف و قابلیت‌های بازی را میتوان مدیریت کرد. البته هنوز لیست کاملی از اسمارت‌فون‌های قابل استفاده ارائه نشده است، اما تایید شده است که فبلت‌ها، یا اسمارت‌فون‌هایی با صفحه‌های بزرگتر از حد استاندارد مانند Galaxy Note  یا ایفون6 پلاس قطعا قابل استفاده نیستند.

بتسدا اطلاعات مربوطه را به این شکل ارائه داد:
"دستبند Pip Boy  شامل یک فضا برای قرار دادن اسمارت‌فون‌هایی از قبیل آیفون 6، 5 و 5S، 4 و 4S و گلکسی S4   و S5   است. لازم بذکر است تمامی اسمارت‌فون‌هایی با سایز مشابه قابل استفاده هستند، اما ان دسته از اسمارت‌فون‌ها که دارای ابعاد بزرگتری هستند متاسفانه در Pip Boy  قرار نمی‌گیرند، اما همچنان اپلیکیشن بازی بر روی آن‌ها قابل نصب و استفاده است"
Fallout 4  در تاریخ 10 نوامبر برای کامپیوترهای شخصی، PS4  و Xone   منتشر خواهد شد. 
 
 

 

برگرفته از
Fallout 4: Pip-Boy Edition
لینک کوتاه

دیدگاه