بازی ساخته شده از شکلک‌ها

نویسنده:

۰۷:۲۴:۲۱

در حال حاضر شما می‌توانید از طریق شکلک‌ها پیتزا سفارش بدهید، اخیراً شرکت شورلت یک اعلامیه رسمی به زبان شکلک‌ها منتشر کرد و احتمالاً در آینده بایستی گذرواژه‌های خود را با شکلک‌ها بسازیم. با این حال نظرتان در مورد یک بازی ویدئویی ساخته شده از شکلک‌ها چیست؟ یک سازنده بازی به نام Anna Anthropy یک بازی ویدئویی از شکلک‌ها ساخته که Emotica Online نام دارد.

البته شاید لغت «بازی» برای این مورد مناسب نباشد. Emotica همانند بازی Pokemon Red است؛ اما کارهای نبرد چرخشی را ندارد. شخصیت کوچک شما که در ابتدا یک گربه است، دنیای شگفت‌انگیز شکلک‌ها را از زاویه دید بالای سر کشف می‌کند. شما می‌توانید با اهالی روستا چت کنید و ببینید زمانی که با اشیاء خاصی ارتباط برقرار می‌کنید، چه اتفاقی می‌افتد.

در حالت عادی، Emotica یک دنیای زیبا پر از رازهای بامزه‌ است که می‌توانید کشف کنید؛ اما در واقع نقطه آغاز است. شما می‌توانید هر طوری که دوست دارید، بازی را تغییر دهید. کافی است یک شکلک از فهرستی که در سمت چپ قرار دارد انتخاب کنید، برنامه‌ای برایش مشخص کنید تا طبق آن رفتار کند و بعد آن را در دنیای شکلک‌ها قرار دهید. به زودی می‌توانید دنیای شکلک‌های موردنظر خود را بسازید. حتی می‌توانید این دنیا را اکسپورت بگیرید و با دیگران به اشتراک بگذارید تا آن‌ها نیز دنیای شکلک‌های شما را کشف کنند.

در واقع Emotica Online سال گذشته برای ویندوز ارائه شده بود؛ اما حالا برای سیستم‌عامل‌های مک و لینوکس نیز ارائه شده است. حتی اگر بخواهید می‌توانید مستقیماً از طریق مرورگر خود این بازی را انجام دهید.

 

برگرفته از
Emotica Online
لینک کوتاه

دیدگاه