چگونگی تست تلفن‌های اندرویدی توسط گوگل برای کشف کندی عملکرد

نویسنده:

۰۲:۴۱:۵۱

 
گوگل سعی دارد با استفاده از روباتهای ویژهای دریابد که در مدلهای مختلف موبایلهای اندرویدی تاخیر و کندی از زمان لمس صفحه تا عکسالعمل نشان دادن سیستمعامل چه میزان است.
 
مفتخریم که جناب Chrome TouchBot را به شما معرفی کنیم. ماشینی که توسط OptoFidelity تولید شده و وظیفه آن سنجش تاخیر عملکرد صفحات لمسی در ابزارهای اندرویدی و کروم اواس است. همانطور که در ویدیوی ادامه مطلب خواهید دید، انگشتان مصنوعی روبات  روی نمایشگر ضربه زده، لمس کرده و سوایپ میکنند. این اعمال هم بر اساس یک سری آزمونهای استاندارد تحت وب انجام میشود که خودتان هم میتوانید آنها را به صورت دستی (http://crostouchlatency.appspot.com/) انجام دهید. اینگونه گوگل حتی ایرادات کوچک را هم پیدا خواهد کرد و سعی میکند منبع کدنویسی یا سختافزاری آنها را بیابد. 
 
البته این تنها دستگاهی نیست که در گوگل وظیفه ردیابی و کشف کندی عملکرد را بر عهده دارد.  اما به تنهایی نشان میدهد که یک شرکت نرمافزاری تا چه حد به موضوع لمس نمایشگر اهمیت داده و به دنبال حل مشکلات آن است.
 
لذا جای شگفتی نیست که به کمک چنین ابزارها و تکنولوژیهایی، به زودی شاهد تغییری شگرف در عملکرد و حساسیت لمس پلتفرم آینده این غول جستجوی اینترنتی باشیم.
 
برگرفته از
تست کشف کندی عملکرد
لینک کوتاه