سیستم عامل Sailfish روی گوشی‌های اندرویدی خود نصب کنید

نویسنده:

۰۴:۱۴:۳۳


اگر دوست دارید بدون اینکه گوشی Jolla بخرید و با سیستم‌عامل تازه‌ وارد Sailfish OS کار کنید این شرکت راه حل ساده برای شما ارایه کرده است.

شرکت تولیدکننده Sailfish به کاربران این امکان را می‌دهد تا در صورت تمایل این سیستم عامل را روی دستگاه‌ اندرویدی خود نصب کنند.

البته باید توجه داشته باشید که این قابلیت هنوز به صورت عمومی عرضه نشده است. اما کارشناسان شرکت Jolla در حال کار کردن روی آن هستند و "تامی پینیماکی"( Tomi Pienimäki) مدیرعامل شرکت تایید کرده است که به زودی این امکان را در اختیار کاربران جهانی می‌گذارد.

مدیرعامل این شرکت فنلاندی در یک مصاحبه جدید توضیح داد: «این مسئله طرح ما محسوب می‌شود. ما در زمینه توسعه دستگاه‌های موبایلی و سیستم‌عامل وابسته به آن فعالیت می‌کنیم. این کار بسیار آسان است که سیستم‌عامل ما روی دستگاه‌های اندرویدی نصب شود».

او در ادامه گفت: «در صنعت هیچ سیستم‌عامل دیگری این قابلیت را ندارد. اما در همین عرصه، کاربرانی حضور دارند که روی دستگاه موبایلی خود سیستم‌عامل جدید نصب می‌کنند. کشور چین بازار اصلی در این زمینه محسوب می‌شود. حدود نیمی از افرادی که گوشی هوشمند می‌خرند، گوشی قدیمی یا ارزان خود را به‌روز می‌کنند و به‌جای آن یک گوشی اندرویدی بهتر می‌خرند».

برگرفته از
Sailfish OS
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه