با عکس‌های اینستاگرام هنرنمایی کنید

نویسنده:

۰۸:۱۱:۴۶

اگر از فعال‌های پر و پا قرص اپلیکیشن اینستاگرام هستید، روش‌های زیر را بخوانید بلکه دلتان بخواهد آنها را درست کنید و در خانه داشته باشید.
پرینتستاگرام
بهترین قاب عکس‌های دیواری آنهایی هستند که خاطره‌های ما را به تصویر کشیده‌اند. با پرینت کردن عکس‌های مورد علاقه خود از اینستاگرام می‌توانید قاب‌های زیبا برای دیوار اتاق‌های خانه درست کنید.
چت‌بوکز
با عکس‌های اینستاگرام می‌توانید کتاب تصویری درست کنید و همه خاطره‌ها را در یک کتاب کاملا شخصی ذخیره کنید. این کتاب برای هدیه دادن نیز ایده بسیار خوبی است. مثلا عکس‌های اکانت عزیزترن فرد زندگی‌تان را چاپ کنید و با آن برایش کتاب چاپی درست کنید تا همیشه در کنارش باشد.
کتاب واقعی
اگر کتاب‌های معمولی و بدون جلد چندان برایتان جذاب نیست، می‌توانید یک کتاب واقعی با جلد و صحافی و … درست کنید. عکس‌ها را جمع‌آوری و به موسسه‌های صحافی بدهید تا آنها را برایتان به یک کتاب گویا و پر از خاطره‌های خوب تبدیل کنند.
تخته شاسی
عکس‌های مورد علاقه خود را در اندازه‌ای که به کیفیت آن لطمه‌ای وارد نکند، چاپ و روی تخته شاسی نصب کنید. به این ترتیب، گوشه و کنار اتاق را می‌توانید با هنرهای خود تزئین کنید.
تقویم دیواری
یکی از زیباترین ایده‌هایی که می‌توانید با عکس‌های اینستاگرام خود انجام دهید، درست کردن تقویم‌های دیواری است. عکس‌ها را به دلخواه خود و بر اساس فصل و ماه موردنظر انتخاب کنید. سپس با کمک یک طراح که خلاقیت بالایی هم دارد، یک تقویم کاملا شخصی با عکس‌های خود درست کنید و روی دیوارهای خانه نصب کنید.
کارت پستال
در مناسبت‌های مختلف که می‌خواهید در کنار هدیه خود یک کارت پستال زیبا هم به فرد موردنظر هدیه دهید، خوب است از عکس‌هایی که خودتان برداشته‌اید، کمک بگیرید. مثلا مناظر یا حتی موقعیت‌هایی که در کنار آن فرد بوده‌اید را روی کاغذهای گلاسه چاپ و به صورت کارت پستال به او هدیه بدهید.
چاپ روی بوم
عکس‌های اینستاگرام را روی بوم‌های کرباسی هم می‌توانید چاپ و به عنوان تابلوهای هنری زیبا در اتاق خود آویزان کنید.
پازل چوبی
پازل‌های چوبی کودکان نیز ایده بسیار خوبی برای شخصی‌سازی است. می‌توانید عکس دلخواه را به اندازه طول و عرض تخته چاپ و سپس آن را به اندازه‌های کوچک برش دهید و روی تکه‌های پازل بچسبانید.

 

برگرفته از
اینستاگرام
لینک کوتاه

دیدگاه