فروش بیش از ۳۴.۷ میلیون دستگاه اسمارت فون توسط شیائومی در نیمه اول ۲۰۱۵

نویسنده:

۰۷:۱۶:۴۵

اما روز گذشته این شرکت تایید کرد که این میزان  تلفن هوشمند نه تنها راهی بازار شده که تماما فروخته شده اند. تفاوت بزرگ این دو عبارت در آن است که اولی نشان دهنده تقاضای بالقوه بازار برای یک محصول است اما دوی به طور دقیق روی سود و درآمد شرکت تاثیر مستقیم دارد.
 
شیائومی در بیانیه خبری تازه خود تاکید نموده که تمامی تلفنهای عرضه شده در نیمه اول ۲۰۱۵ فروخته شده اند. در این اعلامیه به طور دقیق میزان فروش اسمارت فونهای شیائومی ۳۴.۷ میلیون دستگاه اعلام شده است. این بدان معنی است که این شرکت هنوز نیم دیگری از سال را در پیش دارد و باید منتظر فروش حداقلی ۷۰ میلیون دستگاهی توسط این غول تازه وارد چینی باشیم.
 
مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت، لی جون می گوید: «علیرغم کاهش سرعت رشد بازار اسمارت‌فون چین، ما توانستیم به خوبی از پس کارمان بر آمده و رشد سالانه ۳۳ درصدی را در فروش‌مان رقم بزنیم. اکنون می‌توان گفت که به خوبی از پس رکود بازار بر آمده ایم و اعداد و ارقام خوبی را در کارنامه‌مان ثبت کرده ایم.» رشد شیائومی در سالهای اخیر بسیار شگفت انگیز بوده و در بازار چین توانسته بازیگران کهنه‌کار و قدرتمندی همچون سامسونگ را نیز پشت سر بگذارد.
 
و در نهایت باید گفت که این میزان فروش تنها در قاره آسیا اتفاق افتاده است. زیرا شیائومی هنوز پا را از این قاره فراتر نگذارده و عضره محصولاتش را در قاره‌های دیگر به تازگی کلید زده است. بدون شک با ورود این شرکت قدرتمند موبایلی به آمریکا و اروپا بار دیگر شاهد جهشهای عظیمی در سطح فروش و تولید تلفنهای هوشمند شیائومی خواهیم بود.
 

 

برگرفته از
شیائومی
لینک کوتاه

دیدگاه